Як впоратися з переїданням.

Встановлено, що причини переїдання лежать в емоційно-психологічної площини. Швидкий темп способу життя в місті, висока тривожність, напружені відносини з близькими людьми та колегами можуть викликати напади мнимого голоду. Калорійна їжа, солодощі покращують настрій і самопочуття тільки на короткий час.
Інструкція
1
Визначте ситуації, коли ви востаннє об'їдалися. Згадайте, що цьому передувало - напружений робочий день, невдача на роботі, стовпотворіння в міському транспорті.
2
Проходьте повз кондитерських виробів, виставлених на вітринах магазинів. Ідіть від спокус. Якщо ви принесете додому торт, то буде важко втриматися, щоб його не з'їсти. Виберіть для себе один день в тиждень, коли ви можете себе побалувати, або поступово замінюйте солодощі фруктами.
3
З'їдайте перед обідом або вечерею яблуко, огірок, салат, перекуси заглушають відчуття голоду і наповнюють шлунок. Дотримуйтеся стратегії корисного харчування.
4
Перед прийомом їжі візьміть за правило випивати склянку чистої води, це покращує енергообмін організму.
5
Зменшуйте кількість з'їденої їжі. Покладіть зазвичай з'їдається кількість їжі на тарілку, розділивши її навпіл, з'їжте тільки половину. Пам'ятайте, що почуття насичення приходить не відразу. Налаштуйте себе позитивно, не перетворювати на систему утилізації продуктів. Сучасній людині не потрібно величезна кількість споживаних їм калорій.
6
Приймайте їжу, не поєднуючи її з іншими заняттями, переглядом телевізійних програм, читання книг, спілкування з друзями по інтернету і т.д. Сконцентруйте свою увагу на прийнятої їжі, насолоджуйтеся кожним шматочком, ретельно пережовуючи його. Жадібно ковтаючи кулінарні шедеври, ми бездумно завантажуємо свій організм непотрібними калоріями.
7
Встановіть собі термін для переходу до здорового харчування. Звичка правильно харчуватися виробляється поступово, тому що наш шлунок звик до збільшеним порціям, і відповідає нападами голоду.
8
Усвідомте, що переїдання приносить тільки шкоду організму людини. Підвищується рівень холестерину, погіршується робота серця, з'являються дефекти на шкірі, набряки, камені в жовчному міхурі, нирках. Переїдаючи, людина набуває зайві кілограми.
Корисна порада
Скористайтеся іншими варіантами зняття стресу. Вихлюпуйте негативні емоції в тренажерному залі, знімайте втому у ванні з ароматними оліями або скористайтеся аромотерапією.