Як поліпшити зір без операції.

Ваше зір не є стовідсотковим, але дуже хочеться позбутися від окулярів. Операція - дорога річ і ви вирішили, що придеться носити окуляри все життя. Насправді існує можливість поліпшити зір і без операції, за допомогою вправ, виконувати які слід щодня.
Інструкція
1
Сидячи або стоячи тримаєте великий палець правої руки в 20 - 30 см від очей, перед особою, приблизно на рівній відстані від очей. Дивіться на кінчик пальця обома очима протягом 3 - 5 секунд. Потім зробіть це правим оком, прикривши лівий. Потім знову двома очима. Далі лівим.
2
Встаньте і дивіться 2 - 3 секунди вперед. Підніміть руку на рівень очей на відстань близько 25 - 30 см і дивіться на кінчик великого пальця 3 - 5 сек. Потім опустіть руку. Подібні вправи слід повторювати не менше 10 - 12 разів. Вони допоможуть вам знизити стомлення.
3
Прикріпіть до шибки круглу мітку на висоту ваших очей. Діаметр мітки повинен складати 3 - 5 см. Встаньте на відстані 30 - 35 см від вікна. На лінії що проходить через мітку знайдіть який-небудь віддалений предмет і дивіться то на нього, то на мітку. Повторюйте по 15 разів одночасно.
4
Слідкуйте за рухом олівця переміщаючи його від найбільшого можливого для вас відстані від кінчика носа до очей доти поки не виникне ефект роздвоєння. Робіть вправу по 10 разів для кожного ока і для обох одночасно.
5
Наступна вправа виконуйте сидячи за столом. Піднесіть до носа палець і зосередьте на ньому погляд. Затримайте зір на 5 сек. І швидко переведіть на інший предмет. Робити вправу необхідно так, щоб бачити в подробицях і предмет, і фактуру шкіри пальця.
6
Поставте великий палець витягнутої правої руки попереду на рівні очей. Відведіть руку в сторону, не припиняючи стежити за пальцем, але, не повертаючи при цьому голови. Поверніть руку назад. Поміняйте руки і виконайте те ж вправу.
7
Намагайтеся частіше вживати в їжу ягоди чорниці. Вона багата антиоксидантами, необхідними для поліпшення зору. В аптеках є широкий спектр препаратів з вмістом натуральної чорниці. Так само введіть в ваш раціон вітаміни А, Е, і С. Вони міститися в тих фруктах і овочах які мають оранжево - червоний колір. Це апельсин, полуниця, помідори, морква.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NtPJU5JP1Rw
Зверніть увагу
Звичайно, якщо у вас дуже поганий зір, то одними вправами проблему не вирішити. У кожному разі зверніться до офтальмолога, який зуміє поставити точний діагноз і порадити подальше лікування.