Як описати себе в анкеті. Як можна себе описати в анкеті.

Спілкування на сайтах знайомств не є вже рідкістю в нашому сучасному світі. І дівчата і молоді люди всіма силами намагаються залучити свою увагу у протилежної статі. Але це не так вже й просто. На допомогу приходять всілякі виверти в заповненні анкети.
Інструкція
1
При заповненні анкети висловіть всі свої побажання і переваги, т.к. це допоможе висловити серйозність ваших намірів. Відповідайте на всі інтимні питання і питання, що стосуються вашої зовнішності, сімейного стану та віку досить відверто, ні в якому разі не перебільшуйте, щоб потім не виникло дурних ситуацій.
2
Описуйте себе в анкеті так, щоб можна було зробити повне уявлення про ваш характер, шкідливих звичках. Про великі недоліки постарайтеся все ж промовчати, т.к. це не підвищить ваші можливості для великої кількості знайомств.
3
Напишіть про свої захоплення. Співрозмовникам завжди цікаво прочитати один про одного те, чим кожен з них займається. Якщо, наприклад, ви любите готувати і поекспериментувати зі стравами, то розкажіть про ваші кулінарних шедеврах. Тим більше, це буде характеризувати вас як гарну господиню.
4
Якнайбільше вкажіть особистісних якостей, а не зріст, вага, колір очей. Ці банальні параметри залишилися в минулому. Чоловікам подобаються жінки з почуттям гумору, а шаблонні фрази змушують закрити вашу анкету або просто не звернути на неї увагу. Проявіть свою винахідливість і талант. Спробуйте написати свої цілі знайомства за допомогою віршів.
5
Не треба розповідати в анкеті про свої минулі романах або невдачах. Ви ж не хочете, щоб вас жаліли або висловили свій жаль про те, що трапилося. Додайте краще позитиву в свої слова. Не допускайте нецензурних виразів.
6
Опишіть в анкеті себе так, щоб справити позитивне враження, а не огиду. Пишіть тільки своїми словами, а не відомими афоризмами і прислів'ями, які відомі кожному другому жителю нашої країни. У ваших словах має бути присутня впевненість у тому, що ви хочете сказати. Грамотність також відіграє неабияку роль.
Як правило, при пошуку нової роботи виникає необхідність заповнити анкету. Здавалося б, заповнення анкети не повинно викликати жодних труднощів - питання вже складені і залишається просто на них відповісти. Однак і тут існують певні нюанси. Як же правильно написати про собі в анкеті?
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйте всі документи, необхідні для заповнення анкети - паспорт, трудову книжку, ІПН, військовий квиток, дипломи та інші. Переконайтеся в тому, що у вас є інформація про попередні місця роботи - фактичні і юридичні адреси, імена керівників, телефони організацій.
2
Продумайте відповіді на питання про досягнення, захоплення, сильних і слабких сторонах вашнго характеру. Надайте інформацію про наявність нагород, публікацій, участі в конференціях, т.д. При відповідях про риси характеру особливо виділіть якості, корисні для конкретної вакансії. У той же час слід розуміти, що такі досягнення як, наприклад, переможець «Конкурсу непристойних анекдотів», можуть назавжди закрити перед вами двері в престижну компанію.
3
Підготуйтеся до питання про очікуваний заробітної платі. Постарайтеся об'єктивно оцінити свою вартість як професіонала на ринку праці та будьте готові аргументувати свою відповідь.
4
Перед тим як приступити до заповнення анкети, уважно перегляньте всі питання. Зверніть увагу на пункти, що дублюють один одного - як правило, вони даються для того, щоб уникнути перекручування інформації.
5
Заповнюйте анкету повільно, чітким почерком. Постарайтеся уникнути виправлень і закреслень. Недбало заповнена анкета продемонструє ваше ставлення до роботи. До того ж, менеджер з персоналу навряд чи стане втрачати свій час і вникати в нерозбірливі фрази.
6
Будьте уважні. Якщо в анкеті передбачена ранжировка будь-яких показників, переконайтеся в тому, що ви правильно зрозуміли яка кількість балів є нижчою оцінкою, а яке - висшей.Обратіте увагу на те, з якого - першого або останнього - місця роботи необхідно вказувати дані у відповідній графі.
7
Постарайтеся заповнити всі поля пропонованої вам анкети. Незаповнена анкета продемонструє ваше несерйозне ставлення до роботи.
8
Відповідайте максимально чесно і будьте готові до того, що всі фактичні відомості, зазначені вами в анкеті, будуть перевірені.