Як відправити відео другу ВКонтакте. Як в контактах надіслати другу відео.

Соціальні мережі призначені не тільки для обміну текстовими повідомленнями. Зараз їх функції зросли до обміну різними видами інформації: музикою, фотографіями і відеозаписами. Хочете порадити другу хороший фільм? Надішліть його на стіну!
Інструкція
1
Серед друзів прийнято ділитися всім цікавим і модним. Якщо ви добре знаєте смаки свого друга, запропонуйте йому подивитися цікавий фільм або порадуйте модним музичним кліпом. Ви зняли на телефон виступ крутий групи на її концерті або створили вітальну презентацію спеціально для вашого близької людини? Ці відео ви теж можете показати другу, перебуваючи на відстані від нього. Використовуйте можливості соціальних мереж, щоб передати відеоінформацію.
2
Завантажте відео на сайт Вконтакте зі свого комп'ютера. Для цього зайдіть на свою сторінку Вконтакте і відкрийте розділ «Мої відеозаписи». Натисніть на кнопку «Завантажити відеозапис» і виберіть шлях, по якому система знайде необхідний файл на вашому комп'ютері. Заповніть поля «Назва» та «Опис» відеозапису, щоб ваш друг одразу впізнав, про що буде ролик. Виберіть в налаштуваннях приватності, хто з користувачів зможе дивитися цей відеозапис - всі користувачі соціальної мережі, тільки ваші друзі, друзі друзів, деякі списки друзів або тільки той друг, якому призначається відеозапис. Після того, як відео завантажилося до вас на сторінку, натисніть «ОК».
3
Якщо ви використовуєте відеозапис, яка вже завантажена на сайт Вконтакте, додайте її на свою сторінку, натиснувши «Додати в мої відеозаписи» під екраном відео. Так само виберіть настройки приватності даного відео.
4
Щоб познайомити друга з завантаженим відеофайлом, відзначте його на відео. Дляя цього натисніть «Відзначити людини» - ця кнопка знаходиться всередині відкритого вікна відеозапису під її екраном. У списку, друзів виберіть ім'я того, кому призначається відео. Через кілька секунд ваш друг отримає сповіщення, що ви відзначили його на відеозаписі, і подивиться ролик.
5
Публічно надіслати другу відеозапис можна на його стіну. Для цього зайдіть на сторінку користувача і натисніть на вікно створення повідомлення, яке знаходиться на стіні. Натисніть кнопку «Прикріпити». Перед вами відкриється поле вибору: ви можете відправити музику ил відео свого друга, залишити фотографію або намалювати графіті на його стіні, помістити на ній документ. Натисніть «Відправити відеозапис». Зробити це ви зможете тільки в тому випадку, якщо ваш друг дозволив це в налаштуваннях приватності. У списку своїх відеозаписів виберіть потрібну і натисніть на неї. Якщо ви хочете завантажити відеозапис із загального пошуку, введіть у відповідному рядку її назву. Натиснувши на відеоролик, ви знову опинитеся на сторінці свого друга. Натисніть «Опублікувати», і обрана відеозапис виявиться на його стіні.
6
Якщо ви хочете відправити відеозапис так, щоб тільки ваш друг її побачив, скористайтеся особистими повідомленнями. Відкрийте список своїх друзів і найдти сторінку свого друга. Натисніть кнопку «Написати повідомлення». Під полем введення тексту є кнопка «Прикріпити». Натисніть її і виберіть «Прикріпити відеозапис» так само, як це робиться на стіні користувача. Виберіть ролик зі списку і натисніть "Відправити".
На сьогоднішній день представлений величезний вибір апаратури, здатної проводити відеозйомку. Фото, відео та веб-камери, стільникові телефони ... Користувачі соціальної мережі «ВКонтакте» додають щодня сотні відеозаписів на свої сторінки. Якщо у вас було значуща подія, ви зняли його і хочете розповісти про це, додайте відеоролик до себе на акаунт і відзначте всіх друзів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Увійдіть у свій аккаунт «ВКонтакте» за адресою vk.com, введіть пароль і логін на головній сторінці. Тут же ви можете зареєструвати новий обліковий запис, якщо у вас такої немає.
2
Натисніть меню «Мої відеозаписи», у вікні, у правому верхньому куті буде напис «Додати відеоролик».
3
У новому вікні ви можете вибрати додавання відео по посиланню з інших сайтів, додавання з пошуку вже розміщених відеозаписів, або додати свою, вказавши назву і опис. Далі натисніть «Вибрати файл» або «стандартний завантажувач». Вкажіть потрібний відео-файл у форматах * .AVI, * .3GP, * .MP4, * .MPEG, * .MOV, * .WMV або * .FLV. Зачекайте, поки відео завантажиться. Швидкість завантаження залежить від швидкості інтернет-з'єднання.
4
Якщо ви додали відео з іншого сайту (наприклад RuTube.ru), ви не зможете на ньому відзначити друзів. Така опція доступна тільки на відеороликах, завантажених через ваш аккаунт в соціальну мережу.
5
«ВКонтакте» досить динамічно розвивається, і в різний час писалися різні скрипти, що дозволяють відзначити всіх друзів на відеозапису відразу. На даний момент, а саме квітень 2012 року, приклад подібного скрипта для «ВКонтакте» в просторах інтернету не виявлено. Це значить, що всіх друзів вам доведеться відзначати самостійно за допомогою відповідного пункту «Відзначити».
6
З'явиться вікно «Виберіть користувачів». У ньому будуть написані імена ваших друзів, навпроти імен стоїть значок +. Натисніть його навпроти кожного з користувачів, після клікніть «Зберегти». Якщо ви не хочете відзначати кого-небудь, перед тим, як натиснути «Зберегти», знайдіть ім'я небажаного користувача і відзначте навпроти нього значок Х.
Зверніть увагу
Соціальна мережа «ВКонтакте» не пропонує можливості відзначити всіх друзів на відео відразу однією дією. У зв'язку з цим в інтернеті поширюються застарілі скрипти, або скрипти, що представляють потенційну небезпеку.