Як створити e-mail.

Електронна пошта є одним з найбільш затребуваних сервісів в Інтернеті. З її допомогою здійснюється як ділова, так і дружнє листування. Однак у новачка в Інтернеті можуть виникнути питання з приводу того, як створити e-mail.
Інструкція
1
В Інтернеті існує безліч сайтів, що надають безкоштовні поштові сервіси. Серед них маються сайти, перевірені часом і тисячами користувачів, і сайти сумнівного походження. Одними з найпопулярніших є yandex.ru, mail.ru, gmail.com і ін. Ознайомтеся з ними і виберіть той, який припаде більше до душі. Також ви можете самостійно здійснити пошук поштових сервісів.
2
Для початку реєстрації e-mail зайдіть на обраний сайт і знайдіть посилання «Завести поштову скриньку», «Реєстрація у пошті» або посилання подібного змісту. На сторінці, у відповідних полях напишіть ім'я, прізвище і бажаний логін. Логін може складатися з латинських букв (a - z), цифр (0 - 9), символу підкреслення (_) і точки.
3
Якщо бажаний логін вже зайнятий, система повідомить вам про це. Придумайте інший логін, який буде вільний. Також система може запропонувати можливі варіанти, виходячи із зазначених імені та прізвища. Після успішного заповнення полів переходите на наступну сторінку.
4
Придумайте пароль і введіть його у відповідному полі. Постарайтеся придумати максимально надійний пароль - для цього використовуйте та рядкові, і заголовні букви, а також цифри і спецсимволи. Після цього виберіть секретне питання зі списку (або вкажіть свій) і введіть відповідь на нього. Відповідь не повинен бути очевидним для всіх, його повинні знати тільки ви. Він буде потрібно для відновлення доступу до пошти, якщо ви забудете пароль.
5
Тепер введіть символи, представлені на спеціальній картинці. Це потрібно для підтвердження того, що ви не є роботом і не займаєтеся масової реєстрацією поштових акаунтів. Прочитайте угоду користувача. Якщо ви з ним згодні - натискайте на кнопку «Реєстрація». E-mail успішно створений! Далі ви можете вказати додаткову інформацію про себе: дату народження, країну, місто проживання тощо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e3E1r8YUKnA
Зверніть увагу
Залежно від обраного сайту, що надає поштовий сервіс, послідовність зазначених кроків може незначно разлічаться.Храніте пароль в таємниці. Якщо їм заволодіє хтось інший - він отримає необмежений доступ до вашої почте.Время від часу рекомендується міняти пароль в цілях безпеки.