Як зібрати вітрину.

Перед власниками магазинів, компаній і різного роду фірм варто вічна проблема: де знайти покупців. У цій справі може допомогти правильно оформлена вітрина, яка впадає в очі, манить і притягує. Оформити вітрину правильно може лише професіонал, який пройшов спеціальні курси. Однак є деякі хитрощі і поради, які наблизять вас до ідеальної вітрині.
Інструкція
1
Відразу ж варто відзначити, що людей найбільше приваблює відкрита вітрина. Це дозволяє побачити внутрішнє оформлення магазину, асортимент його товарів, але головне - інших людей. У такі моменти у кожної людини спрацьовує інстинкт натовпу. Зіграйте на цьому - встановіть прозоре скло.
2
Переходячи до складання композиції, згадайте психологію людей. Вчені виявили, що перехожий весь час дивиться лише на центральну зону нижній частині вітрини. Скористайтеся цим: розмістіть тут найякісніші та оригінальні товари. Щоб привернути увагу потенційного покупця до іншої частини вітрини, використовуйте освітлення (біжучий рядок, миготливі лампи і т.д.).
3
При складанні вітрини, звертайте увагу на колір. Для того щоб залучити якомога більше людей використовуйте холодні відтінки. Наприклад, фіолетовий, синій, бірюзовий і далі за списком. А от від червоного і рожевого варто відмовитися. Не забувайте про гармонію, яка повинна проглядатися між оформленням вітрини і представленим на ній товаром.
4
Дивно те, що за допомогою оформлення вітрини можна залучати людей з різним рівнем доходів. Якщо ви хочете щоб до вас заходили абсолютно всі жителі міста, приїжджі і т.д., використовуйте яскраві помітні кольори. А ось пастельні тони і м'яке освітлення залучатимуть лише покупців із середнім і високим достатком.
5
Не забувайте регулярно міняти оформлення вітрини. Незалежно від її привабливості, правильного використання кольорів і товарів, вона може набриднути. Проходячи повз однієї вітрини кожен день, потенційний покупець незабаром перестане помічати її. Поміняйте освітлення або елементи композиції, і ви отримаєте нових клієнтів.
6
Варто підкреслити, що ні в якому разі не можна використовувати дешеві матеріали, залишати вітрину брудної або неохайною. Подібні недоліки можуть зіпсувати навіть саму оригінальну ідею.