Як налаштувати китайську мову.

Якщо ви вивчаєте східні мови , зокрема, китайський, вам просто необхідно налагодити підтримку китайської мови на своєму комп'ютері. По-перше, ви зможете самостійно друкувати тексти, а по-друге, без проблем переглядати сайти цією мовою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інсталяційний диск з Windows.
Інструкція
1
Встановіть підтримку китайської мови з інсталяційного диска Windows. Зайдіть в «Панель управління», виберіть пункт «Мова і регіональні стандарти», виберіть вкладку «Мови», Встановіть прапорець «Встановити підтримку мов з письмом наліво і складним письмом», а також прапорець «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфами». З'явиться вікно, яке запросить інсталяційний диск з операційною системою Windows, вставте його в привід і почнеться процес установки, який дозволить вам встановити підтримку китайської мови.
2
Змонтуйте віртуальний інсталяційний диск з операційною системою, якщо немає можливості записати диск. Для цього запустіть будь-яку програму-емулятор, скачайте образ диска і змонтуйте його. Наприклад, запустіть програму deamon tools, клацніть по значку програми в треї, виберіть опцію «Віртуальний привід», далі натисніть «Монтувати» і виберіть образ диска з операційною системою.
3
Зайдіть в «Панель управління», виберіть пункт «Мова і регіональні стандарти» і виберіть вкладку «Мови», щоб додати китайську мову в систему. Натисніть кнопку «Докладніше», далі кнопку «Додати», виберіть в табличці, яка відкрилася в поле «мова введення» - Китайський КНР, а в полі «розкладка клавіатури або метод введення» виберіть Chinese Simplified Microsoft Pinyin IME 3.0. Натисніть ОК.
4
Скачайте китайські шрифти з сайту http://www.studychinese.ru/downloads/chinese_fonts.zip, щоб налаштувати підтримку китайської мови. Розпакуйте архів, далі скопіюйте всі файли, зайдіть в папку Windows/fonts, вставте шрифти в цю папку і по черзі відкривайте. Тепер ви зможете бачити і читати ієрогліфи на комп'ютері.
5
Скачайте з сайту Microsoft архів, необхідний для установки китайської мови. Для цього клацніть по посиланню http://download.microsoft.com/download/WindowsXPEmbedded/SP1Langs/2002/N ..., також скачайте трансформ-пак, які містить необхідні для цього файли, звідси http://xpmuirus.narod. ru/files/muitrans_rus.zip. Розпакуйте вміст архіву в папку, запустіть файл miutrans_rus.cmd, цей файл справить архівування та відсортує потрібні для пакета компоненти. Після установки перезавантажте комп'ютер.