Як відкрити системну папку, до якої немає доступу.

Деякі системні папки щоб уникнути зміни їх структури і видалення містяться в них файлів, приховані від користувача операційної системи. Але якщо необхідно редагування або видалення файлів з них, вони завжди можуть бути відкриті.
Інструкція
1
Зайдіть в меню "Пуск" і натисніть на кнопку "Панель управління" (або скористайтеся ярликом на робочому столі для її запуску). В "Панелі управління" двічі клікніть по значку "Властивості папки" для того, щоб відкрити діалогове вікно, що містить налаштування управління відображенням файлів і папок. У діалоговому вікні відкрийте вкладку "Вид". У прокручуємо списку опцій знайдіть рядок під назвою "Приховані файли і папки". Після цього заберіть галочку навпроти напису "Показувати приховані файли і папки". Щоб застосувати зміни і закрити діалогове вікно натисніть кнопку ОК. тепер всі системні папки, доступ до яких раніше був закритий, будуть відображатися у файловому менеджері провідник, але значки їх будуть напівпрозорими, так як атрибут їх все ще залишається прихованим.
2
Отримати повний доступ до раніше прихованим файлів і папок можна, змінивши атрибути кожного конкретного файлу. Для цього виберіть системну папку , яку необхідно відкрити (наприклад C://windows), клікніть по ній правою кнопкою миші і в контекстному меню натисніть на рядок "Властивості". У вікні властивостей приберіть галочку, що стояла навпроти слова "Прихований" (розділ "Атрибути) та натисніть" Ок "для застосування змін і закриття вікна. З цього моменту системна папка перестане бути прихованою, і її редагування та перегляду буде здійснюватися без обмежень. Змінювати атрибути приховування також можна для окремих файлів, а зміна атрибуту цілої папки завжди супроводжується питанням, чи необхідно змінювати атрибути містяться в ній файлів.
3
Якщо ви працюєте з файлами за допомогою файлових менеджерів типу Total Commander, то щоб відкрити системні папки, натисніть на кнопку "Приховані файли", після чого всі файли, які є прихованими будуть відображатися поряд з іншими.