Як зробити систему водяного охолодження.

Зараз багато задумалися про те, як поліпшити охолодження свого комп'ютера і знизити рівень шуму. Одним з найкращих варіантів в даному випадку є система водяного охолодження. Єдине, що зупиняє - це ціна. Тому краще зробити її своїми руками.
Вам знадобиться
  • - насос;
  • - теплообмінник;
  • - головки охолодження;
  • - вентилятор і кожух;
  • - трубки;
  • - резервуар.
Інструкція
1
Придбайте головки охолодження, щоб почати створення системи водяного охолодження. Для початку виберіть потрібну головку, виходячи зі своїх фінансових можливостей. Зверніть увагу на матеріал - краще купувати мідні головки. Якщо необхідно підготувати систему охолодження для відеокарти, візьміть дві головки. Придбайте їх на сайтах http://www.dangerdenstore.com/home.php, http://www.swiftnets.com/, http://www.dtekcustoms.com/index.asp.
2
Оберіть насос для того, щоб побудувати систему водяного охолодження. Краще вибрати лінійний насос з можливістю підключити живлення до нього від блоку живлення комп'ютера. Також переконайтеся, що в насосі сильний гідростатичний напір - він надійний і може забезпечити гарну швидкість потоку. Встановіть прокладку між корпусом і насосом. Далі підключіть теплообмінник - це змійовик, який призначений для відведення тепла від рідини. За функціями він нагадує автомобільний радіатор. Його ви, звичайно, не зможете використовувати для того, щоб сконструювати систему водяного охолодження, але є умільці, які використовують серцевину підігрівача. Вичистіть її і замініть трубки.
3
Сконструюйте кожух - це можна зробити, використовуючи лист металу або картон. Прикріпіть до нього вентилятори, з'єднайте кожух з радіатором за допомогою скотча. Чим більше буде відстань між поверхнею радіатора і вентиляторами, тим краще. В якості резервуара можна використовувати простий контейнер, де є кришка для заливки рідини, вхідний і вихідний патрубки. Також можна зробити закритий цикл - для цього потрібно використовувати погружной насос, розміщений в резервуарі з рідиною. Підключіть вхідний патрубок до трубки. Додайте до води холодоагент. Можна використовувати його автомобільний варіант, щоб своїми руками створити систему водяного охолодження.
4
Дайте водяному циклу попрацювати кілька годин поза комп'ютера - так вам легше буде виявити витоку з системи, обмотайте всі з'єднання серветками, щоб рідина не потрапляла на компоненти системи.