Як налаштувати мережеву гру.

Ігри, що підтримують режим мультиплеєра в останні десятиліття відвоювали свою частку популярності у одиночних ігор. Адже, безперечно, грати проти живих людей набагато цікавіше, ніж проти комп'ютера. Мабуть, однією з найпопулярніших мережевих ігор останніх років є "стрілялка" Counter Strike.
Інструкція
1
Скачайте дистрибутив Counter Strike і встановіть гру на свій комп'ютер. Системні вимоги Counter Strike не великі - для комфортної роботи досить системи з 256 мегабайтами оперативної пам'яті, 64 відеопам'яті графічної карти, і потужністю центрального процесора чт 800 мегагерц. Для гри в режимі мультиплеєра переконайтеся, що комп'ютер має підключення до локальної мережі за допомогою Ethernet. Гра по інтернету потребують швидкості інтернет-каналу не менше 128 Кбіт/с. При дотриманні всіх цих умов можна починати створювати власну мережеву гру Counter Strike.
2
Запустіть встановлену гру і дочекайтеся її завантаження. Після цього натисніть на кнопку "New game" у стартовому вікні гри. Першим ділом, в діалоговому вікні налаштування майбутньої мережевої гри, виберіть карту, на якій буде проходити ігровий процес. Після вибору карти перейдіть на сусідню вкладку діалогового вікна, що містить більш детальні настройки ігрового процесу. В даній вкладці напишіть назву ігрового сервера, за допомогою якого гравці будуть знаходити його в мережі, встановіть обмеження на кількість гравців, при необхідності створіть пароль на підключення до ігрового сервера. Далі налаштуйте геймплей - задайте стартове кількість грошей у нових гравців, "фрізтайм" на початку кожного раунду, чутність або відсутність чутності кроків, шкоди при стрільбі по партнерам і так далі. Після закінчення настройки сервера натисніть кнопку ОК. Стартує завантаження гри.
3
Для підключення інших гравців до вашої мережевій грі, їм потрібно буде натиснути на кнопку "Find Servers" в головному вікні гри. У вікні результатів пошуку серверів гравцям необхідно буде вибрати ваш сервер (заздалегідь скажіть усім його назва) і натиснути кнопку "Connect", при необхідності ввівши пароль на з'єднання. Після підключення першого гравця до вашого сервера матч почнеться заново. Надалі ігровий процес не супроводжуватиметься рестартом при приєднанні нових гравців.