Як подивитися номер телефону. Як подивитися свій номер телефону на мтс.

Знайома ситуація - ви забули свій власний номер телефону. Особливо часто таке трапляється, якщо у вас кілька SIM-карт, і ви користуєтеся ними по черзі. Існує кілька способів дізнатися свій номер телефону.
Інструкція
1
Деякі оператори стільникового зв'язку надають послугу, що дозволяє дізнатися свій власний номер телефону. Якщо ваш телефон підключений до «Білайну», наберіть USSD-команду * 110 * 10 #. Відповідь прийде в SMS-повідомленні. У випадку, якщо ви - абонент МТС, скористайтеся для тієї ж мети USSD-командою * 111 * 0887 #, і відповідь буде отримана вами аналогічним чином. Також можна, будучи абонентом цього оператора, подзвонити по номер у 0887, але при знаходженні в роумінгу такий дзвінок буде платним і дорогим. Оператор «Мегафон» надає цю послугу не в усіх регіонах, спосіб її отримання може розрізнятися, а іноді вона є платною навіть при знаходженні в домашньому регіоні. Будучи абонентом «Мегафона» Московського регіону, скористайтеся безкоштовною USSD-командою * 105 * 6 * 1 #, а Північно-Західного - платній командою * 127 #. Оператор «Скайлінк» в більшості регіонів послугу нагадування абоненту його номер а в автоматичному режимі не надає.
2
Користуючись міським телефоном, а також стільниковим телефоном під час роумінгу, або за відсутності в оператора послуги нагадування власного номер а в автоматичному режимі, скористайтеся наступним прийомом. Візьміть ще один стільниковий телефон, що належить особисто вам, на якому включена послуга визначення номер а, і номер якого вам відомий, і з телефону, номер якого невідомий, зателефонуйте на нього. Коли телефон задзвонить, відхиліть виклик. Ви дізнаєтеся свій номер безкоштовно навіть при знаходженні в роумінгу. Не дзвоніть для цієї мети на міський телефон з визначником номер а. Так ви дізнаєтеся лише останні сім цифр номер а, а апарат при його визначенні автоматично зніме трубку, і дзвінок піддасться тарифікації.
3
Якщо ви є абонентом «Білайну», перебуваєте у домашній мережі, і у вас підключена послуга безлімітного відправки MMS, а іншого апарата під рукою немає, відправте MMS-повідомлення будь-якого змісту на власну адресу електронної пошти. Потім зайдіть в свою поштову скриньку, і подивіться, з якої адреси прийшло повідомлення. Майте на увазі, що насправді відправка MMS-повідомлень при користуванні цією послугою не є безлімітного. Ліміт є, і він дорівнює 300 повідомлень на добу.
4
Нарешті, якщо жоден з перерахованих вище способів вам не підходить, зателефонуйте в службу підтримки свого оператора і попросіть продиктувати номер , з якого ви дзвоните. При знаходженні в домашній мережі такий дзвінок зазвичай безкоштовний. При необхідності, повідомте консультанту свої паспортні дані.