Як зробити матрицю.

Світлодіодні матриці використовують принцип динамічний індикації. Це дозволяє різко скоротити кількість проводів від індикатора до пристрою управління. З'єднання світлодіодів в матрицю - трудомісткий процес, але він окупається надалі простотою виготовлення сполучних кабелів і самого пристрою керування.
Інструкція
1
Візьміть панель з діелектричного матеріалу, що має необхідні розміри. Просвердлите в ній отвори під світлодіоди в необхідній кількості. Ці отвори повинні мати такі діаметри, щоб світлодіоди входили в них з невеликим зусиллям.
2
У кожного з світлодіодів катодні висновки укоротите вдвічі, а анодні залиште тієї ж довжини.
3
Вставте в отвори світлодіоди, розташувавши їх висновки однаковим чином. Якщо схема управління спроектована таким чином, що ключі, керуючі рядками, підключаються до катодів світлодіодів, а керуючі стовпцями - до анодам, розташуйте діоди так, щоб уявні лінії, що з'єднують катодні висновки з анодними, були спрямовані вертикально. В іншому випадку, розташуйте їх таким чином, щоб зазначені уявні лінії були направлені горизонтально.
4
Закріпіть всі світлодіоди клеєм. Дочекайтеся повного його затвердіння.
5
З'єднайте катоди світлодіодів між собою горизонтальними або вертикальними шинами, в залежності від конфігурації схеми управління.
6
Прокладіть між катодними і анодними висновками діодів ізоляційні смужки, вирізані з пластикових пляшок. Їх ширина повинна дорівнювати двом третинам довжини анодних висновків. Їх також закріпіть невеликою кількістю клею.
7
З'єднайте аноди світлодіодів горизонтальними або вертикальними шинами, також залежно від конфігурації схеми управління.
8
Перевірте, що всі світлодіоди матриці працездатні, почергово підключаючи до висновків рядків і стовпців батарейку з резистором в правильній полярності.
9
Увімкніть резистори послідовно або з катодними, або з анодними шинами матриці.
10
Правильно підключіть готову світлодіодну матрицю до схеми управління. Переконайтеся, що на дисплеї з'явилося зображення, і що пристрій правильно керує ним.
11
При необхідності, обесточьте схему управління, здійсните пропайкой в необхідних місцях, або замініть несправні світлодіоди, а потім знову перевірте працездатність матриці.