Як зробити ноутбук.

Виготовити пристрій, за функціоналом аналогічне ноутбуку , можна і в домашніх умовах. Такий портативний комп'ютер зможе працювати тільки від мережі, виявиться трохи важчий, але його як і раніше можна буде переносити в звичайному валізі-дипломаті.
Інструкція
1
Придбайте ЖК-монітор з діагоналлю в 15 дюймів. В магазинах електроніки вони давно поступилися місцем 19-дюймовим, тому відправитися за такою купівлею доведеться на ринок, де торгують обчислювальною технікою, що була у вжитку. Обійдеться він вам приблизно в 1500 рублів. Принісши монітор додому, зніміть з нього підставку.
2
Правильно виберіть чемодан-дипломат, який послужить основою для конструкції. Головна вимога до нього - твердість. Також він повинен мати достатню глибину, щоб розташовані в ньому компоненти не розчавили монітор.
3
На кришці зліва зміцните вертикально подовжувач, а праворуч - монітор із заздалегідь вставленими в нього кабелями. Для кріплення монітора скористайтеся отворами, за які раніше кріпилася підставка. При необхідності, виготовте кронштейн-перехідник. Знизу в кришці просвердлите отвір для виведення кабелю подовжувача. Заздалегідь вставте в подовжувач вилки, а потім закрийте монітор і подовжувач загальним листом оргскла. Стійки для цього аркуша (вони повинні мати однакову довжину) виготовте ножівкою з авторучок. Просвердлите в аркуші отвори для доступу до кнопок управління монітором. Для прикріплення до кришки і дну будь-яких конструктивних елементів розміщуйте гвинти таким чином, щоб до зовнішньої сторони була звернена капелюшок.
4
На дні валізи помістіть спеціальний блок живлення, що має зменшену товщину, а також материнську плату VIA EPIA або аналогічну. Якщо дно валізи м'яке, закріпіть її через лист з будь-якого твердого діелектричного матеріалу. Обов'язково злегка підніміть її за допомогою діелектричних кільцевих шайб товщиною близько 4 мм. До з'єднувачів, призначеним для підключення кнопок "Power" і "Reset", підключіть ці кнопки. До одного USB-роз'єму цієї плати підключіть флешку, яка служитиме завантажувальним пристроєм. Звичайний жорсткий диск і оптичний привід не встановлюйте, оскільки місця в корпусі мало. До іншого USB-роз'єму плати підключіть USB-хаб. До залишилися роз'ємів при бажанні підключіть 3G-модем або модуль WiFi.
5
Підключіть до материнської плати монітор, миша і клавіатуру, а також тимчасово - оптичний привід. Встановіть ОС на флешку, після чого вимкніть живлення комп'ютера і видаліть оптичний привід.
6
Закрийте блок живлення і материнську плату другим листом оргскла, на який заздалегідь встановіть кнопки і USB-хаб. Виведіть назовні кабелі миші і клавіатури. Переконайтеся, що при закриванні кришки між першим і другим листами оргскла є достатньо місця для їх постійного зберігання, потім закріпіть другий лист тим же способом, що і перший.
7
Забезпечите дно валізи досить високими ніжками, щоб виступаючі назовні головки гвинтів не дряпали стіл.
8
Запустіть ноутбук, включите в CMOS Setup режим завантаження з флешки, після чого приступите до користування саморобним ноутбуком.
Бездротовий широкосмуговий доступ до різноманітних мереж отримує все більшого поширення. Уже майже стандартом стала наявність бездротового доступу в інтернет по wifi в кафе і розважальних центрах, wifi-мережі широко використовуються для доступу до корпоративних мереж, дозволяючи економити чималі суми на створенні і підтримці громіздкою павутини проводів, не рідкість wifi і в квартирах і будинках звичайнісіньких користувачів комп'ютерної техніки.

Ситуація спрощується завдяки наявності wifi-модуля в переважній більшості сучасних моделей ноутбуків. Природно, що ставши володарем ноутбука з wifi-модулем, кожен хоче скоріше долучитися до благ технічного прогресу у вигляді доступу до різноманітних бездротових мереж. Однак перш ніж зануритися в пучину бездротового інтернету, необхідно налаштувати wifi на ноутбуці.

  1. В першу чергу необхідно включити wifi-модуль ноутбука. Як правило, для цього призначена одна з клавіш на його клавіатурі, позначена значком антени і працююча в поєднанні з функціональною клавішею Fn. Якщо на корпусі ноутбука є індикатор, позначений таким же значком, то в разі успішного включення wifi-модуля він загориться.
  2. Налаштуйте мережеві параметри ноутбука так, щоб IP-адресу він отримував автоматично. Як правило, цього цілком достатньо для успішного виявлення wifi-мереж і підключення до тих з них, які надають вільний доступ.
  3. Як правило, виявивши доступні wifi-мережі, операційна система покаже інформацію про них і запропонує до них підключитися. Клацніть по повідомленням, що з'явився в треї, виконайте декілька простих кроків, запропонованих майстром підключення, і ви в мережі.
  4. Якщо при спробі підключитися до бездротової мережі відбувається запит SSID, це означає, що обрана мережа не є загальнодоступною і захищена спеціальним кодом . Отримати доступ до такої мережі, не знаючи коду, неможливо. Однак якщо ви побачили запит SSID, значить, вам вдалося правильно налаштувати налаштувати wifi на ноутбуці. Якщо в списку доступних бездротових мереж кілька пунктів, спробуйте підключитися до інших мереж (можливо, вони виявляться загальнодоступними), або ж придбайте карту доступу до платної мережі, на ній буде вказаний SSID.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZVwi-6KZvHM