Як зробити перехідник.

Трапляється, що аксесуар, що підключається до електронного пристрою, повністю електрично сумісний з ним, але оснащений не тим роз'ємом, до якого на пристрої є відповідна частина. У цьому випадку, на допомогу приходить спеціальне пристосування - перехідник .
Інструкція
1
Перш ніж виготовляти будь перехідник , переконайтеся, що пристрій і аксесуар дійсно електрично сумісні, і нічим крім роз'ємів, не відрізняються.
2
Якщо необхідно підключити навушники або мікрофон, обладнані 3,5-міліметровим роз'ємом, до 6,3-міліметрове гніздо, або навпаки, для виготовлення перехідник а візьміть штекер діаметром, що збігається з діаметром гнізда на апараті, а також гніздо, діаметр якого збігається з діаметром штекера на навушниках і мікрофоні. З'єднайте їх однойменні контакти (всього їх три). Якщо або на штекері, або на гнізді, або на тому і іншому не три контакту, а два, то з них можна зробити перехідник тільки для мікрофона, але не для навушників. У таких роз'ємів об'єднані загальний і середній контакти. Підключати двоконтактний штекер до гнізда для навушників не можна, оскільки коротким замиканням виходу одного з каналів, яке виникне в цьому випадку, можна вивести апарат з ладу.
3
Нерідко виникає необхідність підключення телевізора з гніздом SCART до відеомагнітофона або DVD-плеєра з «тюльпанами», або навпаки. У цьому випадку, візьміть звичайний шнур, обладнаний вілкамі- «тюльпанами», вилку SCART і чотири гнізда- «тюльпана». З'єднайте їх наступним чином: корпусу «тюльпанів» входу і виходу сигналу зображення - до штирьку 17 SCART, центральний контакт гнізда виходу сигналу зображення - до штирьку 19, входу - 20, корпусу «тюльпанів» входу і виходу сигналу звуку - до штирьку 4, центральний контакт гнізда виходу звуку - до штирьку 3, входу - 6. Потім підключіть штекери кабелю до тих гнізд перехідник а, до яких необхідно.
4
За загальним правилом, виготовляйте будь перехідник і таким чином. Ознайомтеся з цоколевкой штекера на аксесуарі і гнізда на апараті. Знайдіть до обох роз'ємів відповідні частини. Дізнайтеся, чи необхідно з'єднати однойменні контакти, або ж, скажімо, подати вихідний сигнал з апарату на вхідний контакт аксесуара, або навпаки. Здійсніть відповідні з'єднання на відповідних частинах.
5
Не допускайте при складанні коротких замикань. Помістіть перехідник в міцний ізолюючий корпус. Перед здійсненням будь-яких з'єднань вимикайте живлення пристрою і аксесуара, якщо інше прямо не дозволено керівництвом по експлуатації.
Зверніть увагу
Ніколи не робіть перехідники для високовольтних ланцюгів, якщо у вас немає відповідного досвіду.
Безперечно, найніжніші, найяскравіші, життєрадісні весняні квіти - це тюльпани . Вони зможуть підкреслити чарівність нареченої, зігріти душу літньої людини, викликати сльози радості в день народження матері, осяяти ніжним світлом всяке пам'ятна подія і просто будь-який день в році. А тюльпан, зроблений своїми руками за допомогою японської техніки орігамі, стане особливо приємним сюрпризом для близької людини.
Інструкція
1
Для того щоб зробити тюльпан з паперу, потрібен всього лише чистий аркуш. Один з його кутів слід з'єднати з протилежного йому стороною листа. Вийде складений удвічі квадрат. Залишилася смугу паперу потрібно відрізати ножицями. Для виготовлення тюльпана з паперу знадобляться обидві частини листа: і квадрат, і залишилася смуга.
2
Квадрат слід зігнути навпіл 2 рази по діагоналі. При цьому він розділиться на 4 однакових за величиною трикутника. 2 з них слід скласти разом так, щоб інша пара трикутників увігнулися всередину фігури. Далі слід добре розгладити отримані згини.
3
Тепер лівий кут верхньої частини фігури слід з'єднати з її верхівкою. Те ж саме необхідно зробити і з правим кутом.
4
Далі вийшла фігуру потрібно перевернути нижньою стороною наверх. Потім з'єднати 2 кута трикутника з його верхівкою і гарненько пропрасувати всі згини. Повинна вийти фігура, що нагадує ромб.
5
Тепер лівий верхній трикутник, що входить до складу ромба, слід перегорнути на правий верхній трикутник, а правий нижній - на лівий нижній. У підсумку виходить фігура, як і раніше нагадує ромб.
6
Потім ліву верхню сторону ромба слід з'єднати з серединної лінією фігури. Праву сторону також потрібно загнути до серединної лінії, але частина її повинна йти в утворився ліву кишеню.
7
Отриману фігуру слід перевернути і виконати все те ж саме з нижньої її частиною.
8
Тепер фігурі потрібно додати об'єм. Для цього слід надути її через нижній отвір, що утворилося в результаті складання паперу.
9
Залишається лише відігнути пелюстки квітки. Бутон тюльпана готовий.
10
Далі треба взяти решту спочатку смугу паперу і зробити з неї стебло тюльпана методом скручування самої смуги.
11
Тепер вийшла трубочку слід вставити в отвір у нижній частині бутона квітки.
12
Тюльпан з паперу готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lhKIDsyrR1k
Корисна порада
Тюльпан з паперу можна розфарбувати в будь-який колір або відразу робити з двосторонньої кольорового паперу.