Як зробити фен.

Багато домашні майстри бажають мати у своєму арсеналі не тільки паяльник, але і термо фен . Висока ціна готових термо фен ов змушує багатьох шукати способи самостійного виготовлення цих інструментів в домашніх умовах.
Інструкція
1
Візьміть непотрібний, але справний потужний дротяний резистор в підлогою керамічному циліндричному корпусі.
2
Видаліть висновки резистора - вони не витримають високої температури. Виведіть назовні кінці ніхромового дроту.
3
Візьміть шнур живлення в термостійкої ізоляції. Перетин його провідників повинен бути близько чотирьох квадратних міліметра. Накрутіть кінці ніхромового дроту резистора на ці провідники. Пайку, не застосовуйте: нихром їй не піддається, та й припій також не витримає високої температури.
4
Надійно закріпіть резистор на термостійкої, негорючій і діелектричної рукоятці. На ній же зафіксуйте і шнур.
5
Підключіть шнур до понижувального трансформатора. Напруга на його вторинній обмотці повинно бути таким, щоб потужність, що виділяється на резисторі, у кілька разів перевищила максимально допустиму для нього. Сам же трансформатор, однак, повинен витримувати знімається з нього потужність без помітного нагрівання. До мережевий вилці трансформатор підключіть через запобіжник. Поки не включайте харчування, оскільки джерело повітря ще відсутня.
6
Візьміть металеву трубку завдовжки близько десяти сантиметрів. Вставте її в отвір у корпусі резистора. До протилежного кінця цієї трубки підключіть гнучкий шланг від досить потужного аквариумного компресора.
7
Направивши термо фен на безпечне місце, включіть спочатку подачу повітря, а лише потім - напруги. Приблизно через двадцять секунд спіраль всередині резистора нагріється до червоного розжарювання. Якщо спостерігається недостатній або надмірний нагрів, понижуючий трансформатор включите в мережу не безпосередньо, а через ЛАТР, і відрегулюйте напругу.
8
Випробуйте термо фен , випаявши яку-небудь деталь. Якщо ви що ніколи раніше не паялі термо фен ами, виробіть відповідний навик шляхом тренування. Попросіть знайомого співробітника сервісного центру з ремонту мобільних телефонів навчити вас правильно користуватися цим інструментом.
9
Завжди вимикайте термо фен у зворотному порядку: спочатку напруга, потім повітря. Завжди включайте його лише на час користування, а відразу після того, як деталь впаяна або випаяв, відключайте. Не торкайтеся тих неізольованих частин інструменту, ізолювати які неможливо в силу їх значного нагрівання. Якщо здійснюється пайка мікросхеми, прикривайте її спеціальною маскою для захисту від пошкодження. Остерігайтеся опіків і загорянь. Пам'ятайте, що термо фен значно більше пожежонебезпечний, ніж паяльник. Не дозволяйте дітям користуватися ним навіть у тому випадку, якщо вони добре володіють звичайним паяльником.
10
Виготовте для термо фен а термостійку підставку, при знаходженні інструменту на якій повітря з нього гарантовано направляється в безпечне місце.
Опен ейр (open air) - це розважальний захід, який проводиться на відкритому повітрі. Найчастіше під такою назвою проходять літні фестивалі, вуличні концерти та дискотеки, а також приватні вечірки.
Інструкція
1
Зберіть команду організаторів і розподіліть обов'язки: хто відповідає за технічне оснащення опен ейру, хто займається пошуком спонсорів, хто регулює поставки харчування і обговорює райдер музикантів або vip-гостей. Врахуйте, що організувати масштабний захід поодинці практично неможливо, і навіть «закритий» опен ейр на кілька десятків людей потребують чимало коштів і вільного часу, вкладених в його підготовку.
2
Оберіть майданчик, на якому буде проходити ваш опен йер. Майте на увазі, що в міській межі доведеться завершити захід о 23 годині або продовжувати його вже без музики. Тому пошукайте віддалену від міста галявину, бажано біля водойми, і передбачте паркувальні місця для машин, мотоциклів чи велосипедів ваших гостей.
3
Пройдіть всі етапи узгодження опен ейру зі структурами влади. А саме: отримайте дозвіл на проведення культурно-масового заходу в міській адміністрації, поліції, пожежної служби та санепідемстанції. Якщо муніципалітет не виділить вам штатних поліцейських для забезпечення порядку на території опен ейру, найміть охоронців з приватних служб.
4
Придбайте або візьміть в оренду обладнання, необхідне для проведення опен ейру. Як правило, це вмонтовується сцена, звукопідсилювальні комплекси, освітлення, тенти на випадок дощу, біотуалети. Як варіант - пошукайте майданчик з готовою сценою та обладнанням, це може бути заміська база відпочинку або колишній піонерський табір.
5
Укладіть договір з піар-агентством або займіться рекламою майбутнього опен ейру самостійно. Використовуйте соціальні мережі, роздавайте листівки на вулицях, по можливості розмістіть рекламні блоки в профільних виданнях. Для залучення уваги до заходу оголосіть акцію: вхід дешевше за флаєром, для дівчат або тих, хто буде в оригінальних костюмах.