Як замінити дисплей. Як заміняють дисплей.

Пошкодження дисплея є однією з найпоширеніших несправностей мобільного телефону. Запасний індикатор коштує недорого, але за його заміну в майстернях просять значну суму. Набагато вигідніше замінити його самостійно.
Інструкція
1
Якщо ваш телефон обладнаний дисплеєм, чутливим до дотику (тачскріном), доручіть заміну дисплея в ньому кваліфікованого фахівця. Якщо раніше ви ніколи не міняли дисплеї в телефонах, спочатку потренуйтеся на звичайних, а за моделі з тачскріном візьміться лише після того, як прийде досвід.
2
Заздалегідь візьміть з собою пластмасову коробочку, розміри якої більше розмірів дисплея, і дві прокладки з антистатичного поролону. Відвідайте магазин, що спеціалізується на реалізації запчастин до стільникових телефонів та інструменту для їх ремонту. І те й інше в таких магазинах коштує в кілька разів дешевше, ніж на ринках.
3
Придбайте дисплей і спеціальний набір телефонних викруток. Якщо позначення назви моделі на корпусі телефону стерлися, покажіть апарат продавцю. Він з легкістю пізнає модель і продасть вам дисплей саме для неї.
4
Оскільки дисплей , поки він не встановлений в телефон, є вкрай тендітним, негайно покладіть його в коробочку між двох аркушів антистатического поролону. Саму коробочку несіть додому не в кишені, де вона може бути легко здавлена, а в пакеті.
5
Вимкніть телефон, від'єднуйте блок живлення, витягніть батарею, карту пам'яті і SIM-карту.
6
Спосіб розбирання телефону-моноблока зазвичай очевидний. Для апарату в корпусі складаний або розсувний конструкції керівництво з розбирання знайдіть в інтернеті. Воно обов'язково має бути ілюстрованим. Рядок пошуку складайте англійською мовою, оскільки в цьому випадку вірогідність успішного пошуку буде вище.
7
Розберіть телефон. Якщо він має складну або розсувну конструкцію, розберіть тільки кришку з дисплеєм, пропустивши кроки керівництва, які стосуються розбиранні основного блоку. Усі дрібні деталі складайте в банку.
8
Отсоедините шлейф старого дисплея і зніміть його. Закріпіть новий дисплей і підключіть його шлейф.
9
Зберіть телефон в зворотному порядку. Переконайтеся в тому, що дисплей заробив, а мікрофон, обидва динаміка, підсвічування, клавіатура, камера і вібродзвінок працювати не перестали.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=emUr_rGrUCE
Для заміни дисплея на фотоапараті причин може бути безліч. Хоча ця процедура і вимагає ювелірного підходу, своїми руками поміняти екран цілком реально.
Фотоапарати по своїй суті - досить крихкі пристрою. Серед деталей, найбільш схильних пошкодження при необережному поводженні, можна виділити рідкокристалічний дисплей фотоапарата. Для того щоб його розбити, достатньо навіть несильного удара.Разбітий ЖК-дисплей відображає зображення некоректно: на ньому можуть з'явитися чорні плями, розводи, візерунки найнеймовірнішої форми. Якщо екран просто покрився тріщинами - має місце розбиття захисного скла, при цьому сам дисплей залишається цілим. Заміну екрану в фотоапараті можна провести самостійно, якщо тільки дотримуватися обережності і акуратність рухів.

Підготовка до заміни

Для заміни дисплея в фотоапараті буде потрібно купити необхідні комплектуючі або знайти донора. Робоче місце необхідно підготувати: прибрати все зайве і налагодити якісне освітлення. При роботі потрібно набір викруток відповідних форм і розмірів, тонкий пінцет з загнутими кінцями і невеликий магніт, щоб збирати на нього дрібні металеві деталі.

Розбирання фотоапарата

Для початку від фотоапарата слід від'єднати будь-яку наявну периферію: спалах, додатковий екран , ремінець, також знадобиться витягти джерело живлення. Розбірку потрібно починати зі розтину корпусу. Для цього на торцях пристрою треба буде викрутити до десятка гвинтів, які можуть бути декількох типів. Корпус фотоапарата розколюється на дві частини. Як правило, в передній закріплений об'єктив і електроніка, а на задній зафіксований дисплей. Задня кришка після розбирання утримується тільки шлейфами дисплея, які потрібно обережно від'єднати. В деяких моделях шлейф живлення і передачі сигналу об'єднані в одін.Екран в різних фотоапаратах може бути зафіксований кількома способами. Найбільш складний - кріплення екрану в спеціальній металевій рамці, яка прикручена до задньої кришки корпусу декількома гвинтами. Їх потрібно викрутити, а потім витягти з рамки дисплей, який фіксується невеликими металевими вусиками. В процесі зняття старого екрану з ним можна особливо не церемонитися, але не можна зігнути або пошкодити кріпильну рамку. До дисплея може бути закріплено захисне скло, яке також утримується невеликими засувками.

Установка нового дисплея

Спочатку до дисплея буде потрібно прикріпити захисне скло, потім всі разом встановити в рамку, якщо така має місце. Перед установкою захисного скла буде потрібно зняти з нового дисплея плівку, яка захищає його від пилу і бруду. Поки захист не буде встановлена, до лицьового боку екрану торкатися не слід, інакше можуть з'явитися брудні відбитки. Рамку потрібно прикріпити гвинтами до задньої кришки, після чого підключити шлейфи і зібрати корпус фотоапарата.