Як зібрати колонку.

Переносні електронні пристрої не збирають в корпусах з картону, тому що при перенесенні такий корпус швидко прийде в непридатність. Стаціонарну ж акустичну систему цілком можна зібрати і в корпусі з картону. Вона буде мати дуже приємним звучанням.
Інструкція
1
Візьміть дві однакових коробки з щільного картону. Вони повинні бути досить міцними і естетично оформленими, а також не деформованими. Чим більше їх розміри, тим кращим буде якість звучання.
2
Візьміть дві динамічні головки потужністю близько трьох ват. Габарити їх не критичні. Якість звуку визначається розмірами корпусів значно більшою мірою, ніж габаритами динамічних головок. Крупний динамік в маленькому корпусі буде звучати гірше невеликого у великому корпусі.
3
У середині кришки кожної з коробок виріжте модельним ножем отвір, за формою повністю повторює дифузор голівки. Також просвердлите чотири невеликих отвори, співпадаючі з кріпильними отворами динаміка.
4
Проклавши між динамічної головкою і кришкою коробки будь-яку відповідну по дизайну тканину, добре проникну звук, і злегка натягнувши цю тканину, закріпіть голівку. Не забудьте застосувати при цьому, крім гвинтів і гайок, і шайби.
5
Просвердлите із зворотного боку коробки кілька десятків отворів малого діаметру. Також зробіть зверху два кріпильні отвори, які за формою нагадують термометри. Нижня частина такого отвору повинна мати більший діаметр, ніж головка цвяха або гвинта для кріплення динаміка до стіни, а верхня - менший.
6
Візьміть чотири гумових гуртка товщиною близько 5 мм і приклейте їх по кутах задньої стінки колонки. Завдяки їм корпус буде розташовуватися на відстані від стіни, що необхідно для правильної роботи акустичної системи відкритого типу. Така система характеризується підвищеним коефіцієнтом корисної дії, і при потужності близько 3 Вт звучить приблизно з такою ж гучністю, як сучасна, демпфіровать зсередини поролоном і не має отворів на задній стінці, при потужності порядку 15 Вт, а якість передачі басів може вийти навіть вище.
7
Візьміть гнучкий двухпроводной кабель з багатожильними провідниками перетином в 0,75 квадратних міліметра. Припаяйте провідники до динамічної голівці. Виведіть кабель назовні. Надійно закріпіть кришку на корпусі, щоб вона не впала від вібрації.
8
Зібравши дві колонки, підвісьте їх на стіну, а потім підключіть до стереофонічні підсилювача, вихідна потужність якого на канал не перевищує номінальної потужності однієї динамічної головки, і який розрахований на підключення гучномовців з опором, рівним аналогічному показнику головок. Не ставте акустичні системи на відкритому повітрі, де вони можуть зазнати впливу атмосферних опадів.
Катання на bmx вже досить довгий час є популярним, адже це хороший спосіб провести вільний час не просто із задоволенням, але і з користю. Однак покупка цього засобу пересування може обійтися недешево, тому іноді доцільніше зібрати bmx самостійно.
Інструкція
1
Спочатку підготуйте найнеобхідніші деталі - гальма і колеса. Щоб на передню вилку велосипеда встановити колесо, потрібно звільнити трос з гальмівної рамки. Далі розкрутіть гайки і вставте колесо на місце. Тепер можете знову закріпити всі гайки колеса назад. Після цього, вставивши гальмівної трос через проріз рамки, встановіть гальмівні колодки.
2
Як тільки перший крок буде виконаний, необхідно зайнятися установкою виносу керма на майбутній bmx. Щоб зробити це, потрібно розкрутити натяжна болт і вставити в рульову колонку винос. Зверніть увагу, що він обов'язково повинен виявитися паралельним переднього колеса. Тепер затягніть гайку, і можете приступати до установки сідла на раму.
3
Сідло вставте в отвір на рамі, зміцните його на потрібній висоті, а потім затягуйте закріплює болт.
4
Перед установкою педалей на велосипед перевірте їх маркування (яка з них - ліва, а яка - права). Відповідно до неї вставте кожну з педалей в шатун і проверніть до упору. До речі, ліву слід провертати проти годинникової стрілки, а праву - за годинниковою.
5
Тепер займіться установкою заднього колеса: воно має бути закріплено строго між рамою і задньої виделкою. Перевірте ексцентрик і затягніть ключем всі необхідні гайки. Установка гальмівних колодок нічим не відрізнятиметься від тієї, що описана в першому кроці.
6
Після складання велосипеда перевірте міцність всіх кріплень, постарайтеся затягнути гайки якомога тугіше, щоб забезпечити вашому велосипеду довговічність, а вам - безпека.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZeWiMS0MK_I
Зверніть увагу
Роздобути необхідні деталі можна у знайомих, які захоплюються катанням на bmx. Напевно у них вдома завалялася пара-трійка тих, що знадобляться вам. Крім того, зверніться в веломагазині: як правило, у них залишається бракований товар, який вони можуть віддати задарма або продати за досить низькою ціною. Виручити можуть і різні форуми, присвячені даній темі. Там великий шанс зустріти людину, готового віддати задарма деталь або обміняти її на що-небудь.