Як з телефону зробити камеру. Як зробити камеру відеоспостереження з телефону.

Система відеоспостереження, розрахована на роботу лише з однією камерою, не так вже дорога. Але якщо у вас лежить без діла Symbian-смартфон, випущений кілька років тому, можна обійтися і без цієї покупки. Змусити його фіксувати обстановку в приміщенні можна повністю програмним шляхом.
Інструкція
1
Встановіть на апарат інтерпретатор мови програмування Python. Правильно виберіть програмного пакета залежно від версії операційної системи Symbian на вашому апараті, а потім скачайте його з такими країнами: https://garage.maemo.org/frs/? Group_id = 854
2
Вийміть з завантаженого архіву SIS- або SISX-файл. Помістіть цей файл в папку карти пам'яті, що носить ім'я Others. Перейдіть за допомогою менеджера файлів телефону в цю папку, після чого запустіть файл. Почнеться автоматичне встановлення. Дайте відповідь позитивно на всі питання, а в якості місця установки виберіть карту пам'яті.
3
Скачайте архів з Python-скриптом PySpy з наступної сторінки: http://sourceforge.net/projects/pyspy/files/Ізвлекіте з архіву файл з розширенням .py і помістіть його в папку, в якій інтерпретатор Python зберігає приклади (вона може розрізнятися залежно від версії Symbian). Запустіть інтерпретатор, потім викличте цей скрипт. Якщо виникне помилка, просто викличте його ще раз - він запуститься коректно.
4
В меню програми налаштуйте наступні параметри: - локальне збереження знімків - увімкніть або вимкніть, в залежності від ваших уподобань; - місце збереження знімків - обов'язково виберіть у якості такого карту пам'яті; - спосіб оповіщення про виявленні руху - дозвон (вказати номер), відправлення SMS (вказати номер), відправка MMS (вказати номер), відправка повідомлення електронної пошти (вказати адресу).
5
Дозвін є найекономічнішим способом оповіщення, оскільки, якщо не відповідати на дзвінки і вимкнути на приймаючому номері послугу голосової пошти, ви зможете дізнаватися про проникнення в приміщення безкоштовно. Але пам'ятайте, що якщо протягом півроку з рахунку SIM-карти не було жодного списання коштів, вона блокується. Оповіщенням через SMS краще не користуватися. Оповіщенням через MMS можна користуватися при підключено послугу безлімітного відправки таких повідомлень, пам'ятаючи, однак, що на практиці ця послуга не зовсім безлімітна: не тарифікуються лише 300 повідомлень в день. У них ви будете отримувати фотографії з місця спостереження. Оповіщенням через електронну пошту можна користуватися, якщо підключена послуга безлімітного доступу в інтернет, і правильно налаштована точка доступу (APN) - Internet, а не WAP. У цьому випадку, вам також будуть надходити фотознімки.
6
Знімки будуть зберігатися локально при виборі відповідної опції навіть у тому випадку, якщо обраний спосіб оповіщення, що не припускає їх відправку.
7
Поставте телефон на постійну зарядку. Встановіть його таким чином, щоб камерою проглядалася потрібна частина приміщення. Добре закріпіть його, прийміть заходи щодо запобігання його викрадення. Переконайтеся, що при виявленні руху телефон сповіщає вас про це обраним вами способом.
8
Якщо вибрано локальне збереження знімків, періодично перевіряйте карту пам'яті на предмет переповнення і видаляйте знімки, що втратили актуальність. Робіть резервні копії всіх знімків, що здалися вам підозрілими.
9
Обов'язково встановіть в приміщенні табличку, оповещающую відвідувачів про те, що ведеться відеоспостереження. Не використовуйте знімки людей без їх дозволу, за винятком випадків, передбачених статтею 152.1 ГК РФ.
10
Оскільки система не сертифікована, не використовуйте її для охорони відповідальних об'єктів.