Як використовувати телефон Як модем.

Для того щоб підключитися до мережі інтернет ви можете використовувати безліч способів - підключення через бездротове з'єднання Wi-fi, через dial-up доступ, через виділену лінію, а також через gprs- модем . У випадку, якщо вам терміново необхідно скористатися інтернетом, але немає жодного з перерахованих вище способів, ви можете скористатися мобільним телефоном як модем ом.
Інструкція
1
Спершу вам необхідно синхронізувати телефон з комп'ютером. Зважаючи на використання телефону як модем а, ви можете використовувати інфрачервоний порт або дата кабель. При використанні інфрачервоного порту, швидкість передачі даних буде дорівнює 9,6 кб/с, в той час як при використанні дата кабелю вона може бути набагато вище. До того ж, між мобільним телефоном і устройствоі має зберігатися постійне відстань - не більше десяти сантиметрів, що робить використання дата кабелю більш кращим.
2
Дата кабель, а також драйвера і програмне забезпечення повинні входити в комплект поставки телефону. У випадку, якщо вони відсутні, купіть дата кабель в магазині стільникового зв'язку, а драйвера і програмне забезпечення скачайте в інтернеті. Для пошуку відповідного програмного забезпечення ви можете скористатися пошукачем, в той час як для скачування драйверів переважно використовувати офіційним сайтом виробника.
3
Зверніться в операторську службу вашого оператора для отримання настройок для gprs-інтернету. Ви можете як налаштувати телефон мануально, так і запросити налаштування у вигляді повідомлення. Оптимальним варіантом буде дзвінок в центр обслуговування абонентів вашого оператора. Попросіть співробітника, який відповів на ваш дзвінок, допомогти з налаштуванням нового з'єднання на комп'ютері. Також, запросите налаштування для телефону. Активуйте отримані настройки на телефоні, після чого підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата кабель. Запустіть нове підключення.
4
При використанні мобільного інтернету найбільш кращим варіантом є браузер Opera mini. Цей браузер увазі використання java емулятора, оскільки спочатку він був призначений для мобільних телефонів. Весь трафік, який ви запитуєте, спочатку пересилається на сервер opera.com, стискається, і тільки потім пересилається на ваш комп'ютер, що в десятки разів зменшує вартість використання gprs-інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h8DubDEJe9o