Як зробити приймач.

Давно склалася думка, що виготовлення та налаштування супергетеродинного приймача неможлива без спеціального обладнання. Однак сучасні радіокомпоненти зробили споруду такого приймача доступною кожному.
Інструкція
1
Придбайте спеціалізовану мікрозборку марки KXA058. Вона являє собою друковану плату, на якій встановлено кілька SMD-компонентів, а також безкорпусний варіант відомої мікросхеми К174ХА42.
2
Поверніть мікрозборку таким чином, щоб друкований монтаж на її підкладці був звернений до вас, а висновки виявилися спрямованими вниз. Перший висновок буде знаходиться зліва. Всього у мікроскладення 19 висновків.
3
Підключіть між висновками 7 і 9 резистор опором близько 50 Ом (Не килоом!).
4
Висновки 11, 12, 13 і 14 з'єднайте разом і підключіть до загального проводу.
5
До висновку 8 через конденсатор ємністю близько 100 пикофарад підключіть антену (обов'язково кімнатну, щоб не знадобилася грозозахист).
6
Висновки 1, 4 і 16 мікроскладення з'єднайте разом. Між точкою їх з'єднання і виведенням 2 підключіть бескаркасную котушку діаметром близько 4 міліметри, що має кілька витків.
7
Візьміть конденсатор змінної ємності від несправного УКВ блоку (звичайний, призначений для застосування в середньохвильових приймача х, не підійде). Підключіть його між висновками мікроскладення з номерами 2 і 3.
8
Між виводом 15 і загальним проводом включіть конденсатор ємністю в 0,01 мкФ. Також до висновку 15 підключіть позитивну обкладку електролітичного конденсатора ємністю в 10 мкФ, розрахованого на напругу в 16 В. З його негативною обкладки подайте сигнал активні на комп'ютерні колонки.
9
На висновок 18 мікроскладення подайте позитивне напруга живлення в кілька вольт.
10
Увімкніть колонки і блок живлення. Відрегулюйте на колонках гучність. Поставте конденсатор змінної ємності в середнє положення. Змінюючи число витків котушки (перед кожною перепайкой відключаючи харчування), а також розтягуючи і стискаючи її витки, спробуйте знайти ділянку діапазону, в якому є радіостанції. Потім залийте котушку парафіном, а конденсатором змінної ємності виберіть цікаву для вас станцію.