Як підключити безлімітний інтернет на модем.

В останні роки оператори стільникового зв'язку різко знизили вартість безлімітного доступу в інтернет . Це нововведення торкнулося користувачів як мобільних телефонів, так і модемів, що підключаються до USB-порту.
Інструкція
1
Врахуйте, що тарифи для безлімітного доступу в інтернет , призначені для модемів, припускають кілька завищену абонентську плату в порівнянні з аналогічними тарифами для телефонів. Але й умови їх надання м'якше: поріг спожитого трафіку, після витрачання якого швидкість знижується, значно більше, або і зовсім відсутня. «Обдурити» оператора, переставивши в модем SIM-карту, призначену для телефону, або навпаки, у багатьох випадках не вдасться. Якщо ви хочете користуватися на комп'ютері безлімітним інтернет ом по «телефонним» тарифами, підключіть телефон до комп'ютера через інтерфейс Bluetooth, але в цьому випадку, вам доведеться змиритися з тим, що і обмеження швидкості після досягнення порогу також буде «телефонним».
2
Переконайтеся, що ви перебуваєте в домашньому регіоні, а доступ здійснюється через інтернет -APN.
3
Якщо ви користуєтеся модемом, підключеним до оператора стільникового зв'язку МТС, виберіть один з наступних безлімітних тарифів: - зі зниженням швидкості до 64 Кб/с після 250 МБ трафіку на добу (450 рублів на місяць); - зі зниженням швидкості до тієї ж величини після 500 МБ трафіку на добу (750 рублів на місяць); - зі зниженням швидкості до тієї ж величини після 1 ГБ трафіку на добу (1350 рублів на місяць); - без зниження швидкості взагалі (2990 рублів на місяць). Для підключення або відключення будь-якого з цих тарифів в Linux запустіть термінальну програму, наприклад, minicom, знайдіть порт, до якого підключений модем, правильно виберіть швидкість і контроль парності, а потім наберіть рядок з директиви ATDT і однією з USSD-команд, розділених пропуском. У Winodws запустіть програмний пакет з комплекту поставки модему, виберіть у ньому режим набору та введіть одну з команд безпосередньо (без директиви ATDT). Команди ці наступні: підключення першого тарифу - * 111 * 2180 * 1 #, другий - * 111 * 2188 * 1 #, третього - * 111 * 575 * 1 #, четвертого - * 111 * 748 * 1 #. Для відключення будь-якого з тарифів скористайтеся аналогічної командою, в якій цифра 1 перед «гратами» замінена на цифру 2.
4
Оператор «Білайн» надає безлімітний тариф для доступу в інтернет з USB-модема за ціною в 395 рублів на місяць. За його підключення доведеться також одноразово внести 100 рублів. Якщо ви скачаєте в місяць більше 15 гігабайт інформації, швидкість знизиться до 32 Кб/с до кінця місяця. Для його підключення скористайтеся USSD-командою * 110 * 0802 #, для відключення - перейдіть назад на тариф з помегабайтной оплатою за допомогою команди * 110 * 7094 #. За кожне нове підключення з вас буде знову зніматися по 100 рублів.
5
У оператора «Мегафон» є п'ять безлімітних тарифів для доступу в інтернет , в яких швидкість знижується до кінця місяця до 64 Кб/с після півтора, двох з половиною, чотирьох, восьми і шістнадцяти гігабайт спожитого трафіку. У першого з них вона, до того ж, спочатку штучно обмежена до 512 Кб/с. Вартість їх становить 220, 500, 800, 1100 і 1400 рублів на місяць. Для їх підключення користуйтеся, відповідно, USSD-командами * 236 * 1 #, * 236 * 5 #, * 236 * 2 #, * 236 * 3 #, * 236 * 4 #, для відключення - такими ж командами, в яких замість формату * 236 * N # використовується формат * 236 * N * 0 #.