Як робити мод для гри. Як зробити мод до мобільних ігор.

Дивлячись на рівні, персонажів і сюжети, які створюються для комп'ютерних ігор, кожен геймер рано чи пізно замислюється про створення власних доповнень і модифікацій до улюблених продуктам. Саме завдяки такій фанатської підтримки деякі проекти стають рік від року тільки краще.
Інструкція
1
Перевірте інтернет на наявність модифікацій до гри. Справа в тому, що різні движки по-різному реагують на створення аматорських модов: наприклад, став легендарним Source має сотні, якщо не тисячі аматорських модифікацій. Пов'язано це саме з тим, що продукт від Valve - дуже гнучкий і доступний інструмент для користувача, і освоїти його не так складно, як здається. З іншого боку, знайти моди для Bioshok практично неможливо, тому що гра носить досить закритий характер, і щось у ній змінити або доповнити досить складно. Саме тому кількість доповнень для гри в інтернеті безпосередньо характеризує складність їх виробництва.
2
Вивчіть вбудовані і користувацькі інструменти. Найпростіший спосіб виробництва модів - за допомогою редактора. Найчастіше такі присутні в стратегіях, як «редактори карт»: одним з найпотужніших, наприклад, вважається editor до гри Warcraft 3. Він дає практично необмежені можливості, завдяки чому саме на цьому движку народилися цілі нові жанри. Якщо офіційного редактора немає, то, можливо, існує неофіційний інструмент редагування, який теж є вельми і вельми зручним для користувацького творчості. Для Source, наприклад, це Garry's Mod.
3
Вивчіть форуми з використання редакторів. Практика показує, що, намагаючись вивчити щось самостійно, ви навряд чи досягнете великих успіхів - виробництво доповнень для ігор різного роду може значно відрізнятися один від одного. В інтернеті можна знайти величезну кількість відеоуроків по редагуванню карт, персонажів, локацій і скриптів для будь популярної гри - уважно переглянувши хоча б кілька з них, ви швидко зрозумієте основні принципи роботи в програмі.
4
Модифікація може проводитися просто заміною файлів. Якщо ви хочете замінити моделі або набір звуків для гри то, швидше за все, вам не знадобиться ніяких редакторів. Зробивши в 3Dmax модель, подбайте про її сумісності з грою - і, просто замінивши оригінальний файл на новий, ви «підключіть» власне доповнення. Подібна система використовується при створенні модов для ранніх GTA, наприклад.
Зверніть увагу
Перед тим, як викладати новий мод на простори мережі, переконайтеся, що подібний проект ніхто не зробив до вас.
Для гри GTA San Andreas існує безліч всіляких модов, патчів і іншого додаткового матеріалу, що поліпшує ігровий функціонал, в їх числі і мод паркуру, який встановлюється на комп'ютер особливим чином.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Закрийте гру. Скачайте бібіліотека CLEO 3 з офіційно сайту гри GTA San Andreas (http://www.gta.ru/sanandreas/files/13860/). Це необхідна умова для встановлення потрібного вам мода. Виконайте інструкції, які з'являтимуться меню. Запустіть і знову закрийте GTA. У директорії гри створіть папку cleo, якщо раніше система не зробила цього сама, в неї ви будете копіювати скачаний мод паркуру.
2
Відкрийте браузер. Виконайте пошук потрібного вам мода в інтернеті. Зверніть увагу, що за даним запитом почастішали випадки шахрайства. Багато пропонують завантажити певний файл (зокрема, це стосується різні не ігрових форумів), який встановить на ваш комп'ютер мод паркуру для гри GTA San Andreas. Після скачування для розпакування архіву або ще з како-якою метою вам буде запропоновано ввести свій номер телефону або відправити смс, ні в якому разі не робіть цього навіть при наявності відгуків про цей моді в обговореннях.
3
Завантажте мод паркуру на ваш комп'ютер і перевірте його на наявність вірусів і шкідливого коду, після чого розпакуйте архів і знову виконайте повторну перевірку. Ви можете завантажити файл за наступним посиланням: http://ld.mediaget.com/index.php?l=ru&fu=http%3A%2F%2Fwww.playground.ru%2Fdownload%2F%3Ffile%3D15928&r=playground.ru&f=231_parkour_modrar , Він був перевірений антивірусною програмою, однак, ви також виконайте перевірку і скопіюйте файли parkour і parkour2 за допомогою меню правої кнопки миші. Вставте їх у створену вами директорію cleo.
4
Знайдіть в інтернеті інструкції по використанню викачаних вами модів, також ви можете інтуїтивно скористатися різними комбінаціями клавіш для виконання тих чи інших дій, які тепер доступні з використанням мода паркуру.
Зверніть увагу
Багато додаткові матеріали для гри можуть містити віруси шкідливий код.
Корисна порада
Викачуйте доповнення для ігор тільки з перевірених сайтів.