Як підключати трифазний двигун.

Трифазний електро двигун можна підключити до різних видів електричних мереж. Спосіб його підключення залежить від напруги мережі та кількості в ній фаз. Якщо мережа однофазна, буде потрібно додатковий вузол - трифазний інвертор.
Інструкція
1
Обесточьте пристрій, в якому встановлений електро двигун або передбачається його установка. Грамотно розрядите високовольтні конденсатори при їх наявності.
2
Переконайтеся, що електромережу, а також внутрішня проводка пристрої допускають підключення електродвигуна такої потужності.
3
Трифазні електродвигуни розраховані на харчування одним з двох діючих напружень, які вказані на його корпусі через дріб. Менше число, вказане до дробу, характеризує напругу, яка необхідно подавати на двигун , якщо обмотки з'єднані трикутником. Більше число, вказане після дробу, характеризує напругу, яке слід подавати на двигун , якщо його обмотки з'єднані зіркою.
4
З'єднайте обмотки двигуна зіркою або трикутником, в залежності від того, яким він буде харчуватися напругою. Корпус двигуна заземлите, а середню точку зірки не заземлювальному ні в якому разі!
5
Підключіть до двигуна фазні дроти. Жорстко закріпіть його таким чином, щоб вал не був ні з чим з'єднаний. Увімкніть напругу, дайте двигуну розкрутитися, потім зніміть напругу, а потім, коли він сильно сповільнить хід, ви легко помітите, в який бік він до цього обертався. Якщо виявиться, що він обертався не в тому напрямку, в якому вимагається, переконайтеся, що двигун знеструмлений, а високовольтні конденсатори в пристрої розряджені, після чого поміняйте місцями дві будь фази. Знову перевірте його тим же чином, і переконайтеся, що цього разу напрямок його обертання стало відповідати необхідному.
6
Не використовуйте для живлення трифазного двигуна від однофазної мережі конденсатори, за винятком випадків, коли навантаження на вал мінімальна. У всіх інших випадках їх використання може привести до заклинювання і подальшого загоряння. Застосуйте сучасний трифазний інвертор. Він дозволить вам при роботі від однофазної мережі отримувати від двигуна повну потужність, плавно регулювати число обертів і здійснювати реверс без додаткових перемикань. У ряді випадків застосування трифазних інверторів виправдано і при харчуванні від трифазної мережі.
7
Переконавшись, що двигун працює правильно і обертається в потрібному напрямку, встановіть його в пристрій, в якому передбачається його експлуатація, після чого перевірте роботу цього пристрою в цілому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fRilXt_Ciik