Як налаштувати Міранду.

Багатопротокольний клієнт Miranda користується заслуженою популярністю у користувачів. Однак настройка Miranda викликає деякі труднощі через велику кількість опцій і плагінів. Для спрощення звикання до інтерфейсу програми рекомендується виконати мінімальну настройку клієнта.
Вам знадобиться
  • - Miranda IM
Інструкція
1
Скачайте бажану версію Miranda з офіційного сайту miranda-im.org.
2
Підтвердіть свою згоду з умовами ліцензійної угоди натисканням кнопки I Agree у вікні Miranda Setup.
3
Застосуйте прапорець на полі Normal Installation (recommended) для установки клієнта на комп'ютер або на поле Portable Installation для завантаження програми на знімний диск.
4
Виберіть папку для установки клієнта Miranda на жорсткому диску комп'ютера в новому діалоговому вікні. Користувачам Windows 7 і Windows Vista рекомендується змінити розташування папки для коректного відображення роботи програми.
5
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і натисніть кнопку Next для переходу до наступного діалогового вікна налаштування.
6
Застосуйте прапорці на полях Install Start Menu Shortcuts для установки ярлика додатка в меню «Старт» і Install Desktop Shortcut для установки значка програми на робочому столі.
7
Натисніть кнопку Install і дочекайтеся закінчення процесу установки.
8
Запустіть Miranda і натисніть кнопку Create у вікні Select or create Miranda IM profile.
9
Натисніть на кнопку «+» в лівому нижньому куті діалогового вікна Accounts і введіть бажане ім'я користувача в поле Enter account name в розпочатому під-вікні Create new account.
10
Виберіть протокол в поле Choose the protocol type і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
11
Введіть свій номер ICQ і пароль в поля ICQ Number і Password відкрився вікна або виберіть пункт Create a new ICQ account для створення нового облікового запису.
12
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.Прі створенні нового облікового запису користувач буде перенаправлено на сторінку реєстрації офіційного сайту ICQ.
13
Скачайте файл русифікації, розпакуйте його і перемістіть файл langpack_russian в папку з програмою для більшої зручності роботи з додатком Miranda.
Корисна порада
При установці на знімний диск опція установки ярликів на робочий стіл і в меню «Пуск» відсутня.