Як перевести вольти в вольти.

Яка напруга діє між двома точками схеми? Відповідь на це питання не настільки очевидний, як здається. Існує два значення напруги: амплітудне і діюче. Спосіб перерахунку одного в інше залежить від форми коливань.
Інструкція
1
Амплітудне значення напруги виміряйте за допомогою осцилографа. Спочатку подайте на нього постійна напруга, за формою близьке до передбачуваного амплітудному значенню вимірюваного. Встановіть зручний для вимірювання масштаб. Розрахуйте, яка напруга припадає на одну поділку шкали. Потім, не змінюючи налаштувань осцилографа, замість постійної напруги подайте на нього вимірюється. Потім за шкалою визначте його амплітуду.
2
Якщо напруга є постійним, ніяких обчислень не проводьте: його діюче значення одно амплітудному.
3
Якщо напруга змінюється за синусоїдальним законом, поділіть його амплітудне значення на корінь з двох, і вийде його діюче значення.
4
Для двополярного прямокутних імпульсів, якщо напруга тільки змінює полярність, але ніколи не стає надовго рівним нулю, діюче значення прийміть рівним амплітудному, незалежно від шпаруватості. Для однополярних прямокутних імпульсів, коли напруга стає одно то нулю, то максимуму, знайдіть відношення між тривалістю імпульсу і повним періодом, і помножте його на амплітудне значення, і вийде діюче. Для однополярного меандру діюче значення дорівнює половині амплітудного.
5
Якщо напруга змінюється по складному закону, перевести його амплітудне значення в чинне математичним способом вкрай важко, а в ряді випадків і неможливо. Навантажите джерело оптопарою, що складається з лампи розжарювання і фоторезистора. Оптопара з світлодіодом не підійде. Лампу підберіть таким чином, щоб вона мінімально навантажувала джерело і світилася вполнакала. Виміряйте опір фоторезистора. Потім переведіть лампу на джерело постійної напруги. Відрегулюйте його таким чином, щоб опір фоторезистора стало тим же. Постійна напруга на лампі стане одно діючим значенням вимірюваного, з тією лише різницею, що перше може бути без утруднень виміряна звичайним вольтметром.
ампери і вольти - стандартні системні одиниці вимірювання сили струму і напруги (ЕРС), відповідно. Безпосередньо перевести ампери в вольти не можна, так як це зовсім різні хоч і «родинні» одиниці виміру. Однак на практиці нерідко доводиться проробляти подібну конвертацію. Для цього зазвичай потрібна додаткова інформація.
Вам знадобиться
  • - амперметр;
  • - омметр;
  • - ватметр;
  • - калькулятор;
  • - технічна документація.
Інструкція
1
Щоб перевести ампери в вольти, уточніть потужність електроприладу або опір провідника. Потужність пристроїв можна знайти в технічній документації або на корпусі приладів. Якщо документи на прилад недоступні, пошукайте його технічні параметри (потужність) в інтернеті або виміряйте її за допомогою ваттметра. Для визначення опору провідника скористайтеся омметром.
2
Якщо відома потужність електроприладу, то для перекладу ампер в вольти скористайтеся наступною формулою: U = P/I, де: U - напруга, в вольтах, Р - потужність, у ВАТ, I - сила струму, в амперах.Под «потужністю» мається на увазі споживана електроприладом потужність.
3
Прімер.Ізвестно, що електродвигун забезпечує потужність 1900 ват. Його ККД становить 50%. При цьому, в двигуні виявлений запобіжник на 10 ампер.Вопрос.На яка напруга розрахований електродвигун? Решеніе.Для розрахунку споживаної електроприладом потужності розділіть його ефективну потужність на ККД: 1900/0,5 = 3800 (ват) .Щоб розрахувати напругу, поділіть потужність на силу струму: 3800/10 = 380 (вольт) .Ответ.Для роботи електродвигуна необхідно напруга 380 вольт.
4
Якщо відомо електричний опір провідника або простого нагрівального електроприладу (наприклад, праски), то щоб перевести ампери в вольти скористайтеся законом Ома: U = IR, де R - опір провідника, в Омасі
5
Прімер.Сопротівленіе спіралі електроплити становить 110 ом. Через плиту проходить струм силою 2 ампера.Вопрос.Чему одно напруга в електромережі? Решеніе.U = 2 * 110 = 220 (вольт) .Ответ.Напряженіе в електромережі - 220 вольт.
6
Прімер.Сопротівленіе спіралі електролампочки для ліхтаря - 90 ом. У включеному стані через неї проходить струм силою 0,05 ампер.Вопрос.Сколько стандартних елементів живлення буде потрібно для роботи ліхтаря? Решеніе.U = 0,05 * 90 = 4,5 (вольт). ЕРС одного елемента живлення становить 1,5 вольта, отже, для ліхтаря буде потрібно 4,5/1,5 = 3 таких елемента.