Як зробити відео хорошої якості? Як зробити краще відео файл.

Незважаючи на те, що знімати відео сьогодні може майже кожен мобільний телефон, зробити відео дійсно гарного якості під силу далеко не кожному користувачеві. Адже доданків тут багато - починаючи з апаратури і закінчуючи кінцевим форматом файлу.
Інструкція
1
Подбайте про гідну апаратурі. Цілком очевидно, що зняти якісне відео на мобільний телефон досить складно, тому будь-який поважаючий себе оператор має власну відеокамеру. Не так важливо, плівкову або цифрову, але обов'язково з поміткою HD - така значить, що апарат може знімати відео «великого дозволу» і «широкого формату». Саме такі характеристики дозволять отримати зображення гідного якості , яке не соромно буде дивитися на будь-якому широкоформат екрані.
2
Правильно знімайте. Через невірну постановки кадру ви ризикуєте в кінцевому підсумку отримати «засвічені» або навпаки, «темне» відео. Уникнути цього допоможе своєчасний контроль якості знімається (зазвичай превью показано на дисплеї апарата) і вірна установка параметрів зйомки («вулиця», «приміщення», «недолік освітлення»).
3
Обробляйте відео після зйомки. Секрет якісних роликів не тільки в тому, що вибираються Удан ракурси, а й у тому, що вони згодом ретельно обробляються за допомогою відеофільтрів і коригування колірної гами. Можна для цього використовувати додаються до відеокамери програми, проте найбільшого якості ви досягнете, використовуючи популярні і зарекомендували себе програми, такі як «Adobe After Effects» або «Sony Vegas Pro».
4
Виберіть потрібний вам формат. Після роботи з файлом вам необхідно буде його зберегти, і спосіб збереження напряму впливає на якість. Наприклад, формат 3gp розрахований на те, щоб робити низькоякісні файли, що займають мінімум місця (актуально для мобільних телефонів). Mpeg3 (згодом Mpeg2), навпаки, розраховується на відео високої якості . Існують і промещуточние варіанти, які покликані тримати баланс. Крім формату актуальним параметром буде і дозвіл відео, яке безпосередньо впливає на розмір файлу в будь-якому форматі, і яке варто використовувати по можливості максимально велике.
Корисна порада
Завжди зберігайте резервну копію відео в максимально можливій якості.
На якість зйомки того чи іншого відео впливають такі чинники, як освітлення, погодні умови, якість матриці і т.п. Однак не завжди вдається врахувати всі ці параметри, що позначається на якості отриманого відеоролика. Частково виправити отримані в результаті зйомки недоліки дозволять спеціалізовані відеоредактори.
Інструкція
1
Виберіть програму для редагування відео на комп'ютері. Серед додатків даного типу варто відзначити Movavi Video Editor, «ВидеоМАСТЕР» і vReveal. Поліпшення якості відображуваної картинки за допомогою даних програм проводиться за допомогою накладення спеціальних фільтрів на зображення, які дозволяють приховати деякі дефекти, що виникли при відтворенні.
2
Перейдіть на сайт вподобаного програми та виберіть останню доступну версію для завантаження. Після скачування двічі клікніть на отриманому інсталяційному файлі для твору установки.
3
Запустіть отриману програму за допомогою ярлика на робочому столі. За допомогою кнопки "Відкрити" або опції «Файл» - «Відкрити» вкажіть шлях до відеозапису, яку ви б хотіли відредагувати. Як тільки файл буде обраний, він з'явиться у вікні програми у вигляді розбитого на тимчасові відрізки і кадри фільму.
4
Скористайтеся опціями, доступними в вікні програми. Відрегулюйте параметри зображення за допомогою таких функцій, як «Автоконтраст», «Автонасищенность», «Яскравість», «Баланс білого». Якщо ви використовуєте додаток «ВидеоМАСТЕР», перейдіть у вкладку «Ефекти» - «Покращення», де ви також зможете налаштувати колірний тон. В Movavi Video Editor може бути використана опція «Поліпшення зображення», яка автоматично відрегулює потрібні параметри і представить вже поліпшену картинку.
5
Після виконання всіх налаштувань відтворіть ролик у вікні програми, щоб подивитися на ефект проведених змін. Підстройте залишилися опції, після чого збережіть отриманий ролик за допомогою опції «Файл» - «Зберегти». Поліпшення якості відео завершено.
Зверніть увагу
Якщо запис ролика проводилася за допомогою камери, яка має низький дозвіл і знімає відео в низькій якості, значно збільшити якість відео не вийде навіть після твори вищеперелічених налаштувань.