Як відновити перезаписаний диск.

Коли важливі дані, що зберігаються на диску або флешці, помилково або необережності видаляються або перезаписуються, це дуже неприємно. Звичайно, якщо дані важливі, треба пам'ятати про просту істину, а саме про те, що профілактика простіше лікування. В даному випадку це означає, що якщо ви завчасно створили резервні копії вашої інформації на іншому диску , така неприємність вас не спіткає. І, тим не менше, коли вона трапляється, залишається тільки шукати способи відновити дані.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Easy Recovery Data Recovery.
Інструкція
1
Для відновлення видалених файлів зазвичай використовуються спеціальні програми з відновлення, які в надлишку можна знайти в інтернеті з вільному доступі. Більшість з них грунтується на тому, що при видаленні або перезапісиваніе диска поверх інших файлів залишаються області на накопичувачі, незаймані цим процесом. Якщо в цих областях зберігалися стерті файли, така програма їх виявляє і дасть можливість відновити. Імовірність же успішного відновлення інформації без спеціального обладнання з перезаписаних областей диска вкрай мала. Якщо у вас така ситуація, краще зверніться в спеціалізовані сервіс-центри з відновлення даних.
2
Отже, ви все-таки вирішили відновити вилучені або перезаписані файли. Для цього скачайте і встановіть програму для відновлення видалених файлів: хорошим вибором буде Easy Recovery Data Recovery. Ця програма хоч і платна, зате русифікована і створена визнаним у цій галузі розробником - компанією OnTrack.
3
Для відновлення файлів запустіть програму і виберіть розділ Data Recovery, потім - Standard Recovery. З'явиться список дисків. Виберіть той, з якого хочете відновити дані, потім клацніть Next. Розпочнеться процес аналізу і сканування, в результаті якого програма знайде всі файли і каталоги, яка вона може відновити. В кінці процесу зліва з'явиться список знайдених файлів і каталогів. Відзначте ті, які хочете відновити і натисніть Next. На наступному екрані майстра вкажіть шлях, куди будуть копіюватися відновлені файли. Натисніть Next і дочекайтеся закінчення процесу відновлення файлів.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що відновлені файли можуть не відповідати на 100% своїм вихідним версіями в тому випадку, якщо були пошкоджені або перезаписані на диску. Гарантію успішного відновлення для всіх файлів і папок ця програма, як втім, і її аналоги, не дає.