Як встановити кастомную прошивку.

Прошивка - програмне забезпечення, яке відповідає за коректну роботу телефону. З часом, внаслідок необережного поводження з телефоном, в прошивці можуть з'являтися дефекти, що призводять до "глюків" чи повного зависання апарату. В цьому випадку необхідно встановити кастомную, "заводську" прошивку .
Інструкція
1
В першу чергу, вам необхідно синхронізувати телефон з комп'ютером. В коробці, в якій ви купували телефон, разом із зарядним пристроєм повинен знаходитися диск з драйверами, а також дата кабель, за допомогою якого ви зможете підключити телефон до комп'ютера. У разі, якщо дані компоненти відсутні, ви зможете знайти кабель в будь-якому магазині стільникового зв'язку. Перед покупкою переконайтеся, що кабель підходить до вашого телефону - роз'єми повинні збігатися.
2
Використовуйте пошуковики для скачування програмного забезпечення для синхронізації, а також драйверів для телефону. Перед установкою переконайтеся, що драйвера підходять саме для вашого телефону. Найкращим варіантом буде скачування драйверів з сайту виробника телефону. Встановіть драйвера і програмне забезпечення, після чого підключіть телефон до комп'ютера. Переконайтеся, що комп'ютер "бачить" телефон. Скопіюйте всю особисту інформацію з телефону - фото, відео, аудіо, повідомлення, а також телефонну книгу. Ці дані повинні бути збережені на комп'ютері, оскільки в процесі установки прошивки вони можуть бути загублені.
3
Скачайте з мережі програмне забезпечення для перепрошивки, а також заводську прошивку . Для пошуку програмного забезпечення ви можете використовувати пошуковик, заводську прошивку ж найкраще скачувати з сайту виробника стільникового телефону. Встановіть програмне забезпечення, переконайтеся, що комп'ютер "бачить" телефон, і здійсните операцію, в точності дотримуючись інструкції з перепрошивки. Протягом операції телефон може кілька разів включатися і виключатися. Для того щоб уникнути відключення телефону, починайте пере прошивку тільки з повним зарядом батареї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-eL_CzcE6lc
Корисна порада
Приступайте до операції з перепрошивки тільки в тому випадку, якщо ви повністю усвідомлюєте що робите на кожному кроці, а також при наявності покрокової інструкції по прошивці вашої моделі телефону. В іншому випадку, переважно звернутися в сервісний центр.