Як прибрати захисний код на Нокіа. Як відключить захисний код для нокиа.

В стільникових телефонах " Нокіа " існують кілька видів блокування: блокування телефону під оператора, блокування сім-карти, а також блокування пам'яті телефону. При розблокуванні захисного коду кожного виду потрібно слідувати певній послідовності дій, що забезпечує розблокування в разі втрати захисного коду.
Інструкція
1
При блокуванні телефону " Нокіа " під оператора слід звернутися до оператора стільникового зв'язку, під якого заблокований телефон. Даний вид блокування існує для запобігання використання телефону в мережі оператора, відмінного від початкового. При зверненні до оператора, запросите код розблокування, який дозволить вам розмовляти, вставивши іншу сім-карту. У випадку, якщо у вас не вийде отримати код розблокування, буде потрібно перепрошивка.
2
Для перепрошивки телефону вам потрібно дата кабель, драйвера і ПО для синхронізації, а також програмне забезпечення для перепрошивки і безпосередньо прошивка, яку ви плануєте використовувати. Прошивка - це програмне забезпечення, яке відповідає за повноцінне функціонування стільникового телефону. Синхронізуйте телефон з комп'ютером, використовуючи дата кабель, після чого залийте прошивку. Не забудьте повністю зарядити батарею перед початком операції, а також скопіювати всю особисту інформацію на комп'ютер.
3
При блокуванні сім-карти зверніть увагу на картку від сім-карти. На ній повинен знаходитися пін-код і пак-код. У випадку, якщо ви забули пін-код, введіть вказаний на карті. В іншому випадку введіть пак-код, який дозволить вам скинути забутий пін-код і ввести новий. Якщо ці спроби зазнали невдачі, зверніться до сервісного центру вашого оператора щоб отримати нову карту-дублікат вашої заблокованої сім-карти.
4
У випадку, якщо захисний код телефону заблокувався, вам буде потрібно збити всі налаштування телефону або обнулити прошивку, або перепрошити телефон. Для отримання спеціальних кодів на збій налаштувань або на обнулення прошивки зверніться до сервісного центру. Майте на увазі, що при використанні цих кодів всі ваші особисті дані можуть бути стерті. Для перепрошивки телефону використовуйте Крок №2.
ПІН- код - це аналог пароля, який використовується для авторизації держателя сім-карти при включенні мобільного телефону. Власнику зазвичай дається кілька спроб для введення захисного код а. Якщо вони були введені неправильно, сім-карта блокується. Це - основи користування мобільним телефоном, які відомі кожному власнику. Крім ПІН- код а існує й інший пароль - Security Mastercode, який блокує доступ до деяких функцій. Тому ситуації, коли потрібно прибрати захисний код , вельми поширені.
Вам знадобиться
  • Програма Nemesis Service Suite
  • Програма Nokia Unlocker
  • Драйвера для USB-кабелю версії 6.85
  • Кабель CA - 53
Інструкція
1
Щоб прибрати захисний код (ПІН код ), зробіть наступне (на прикладі телефонів Nokia). Зайдіть в меню в пункт «Кошти», далі - «Налаштування». Виберіть параметр «Захист» - «Телефон і SIM». У списку налаштувань виберіть «Запит код а PIN» - відключити.
2
Якщо ви набували телефон Nokia з рук, після часу цілком може виявитися, що деякі його функції і налаштування заблоковані додатковим цифровим паролем, який ви не знаєте. Щоб прибрати захисний код , зайдіть на сайт http://www.nfader.su/. У спеціальне поле введіть IMEI вашого апарату і підтвердіть установкою галочки, що ви - законний власник телефону. Після натискання кнопки Generate ви побачите в спеціальному полі Security Mastercode вашого апарату.
3
Якщо це не допомогло, дотримуйтеся наступного порядку дій, щоб знайти і прибрати захисний код : • Видаліть драйвер Nokia Connectivity Cable і, перезагрузив комп'ютер, встановіть драйвер версії 6.85. Знову перезавантажте комп'ютер. • Запустіть Nokia PC Suite та підключіть телефон через кабель в режимі PC Suite. Дочекайтеся, щоб телефон розпізнається програмою, після чого закрийте PC Suite, вивантаживши її значок з системного трея близько годин. • Встановіть NSS. При першому запуску з'явиться запит: Please select from the following Service device you will be using after the installations. Виберіть Virtual USB device;. • Справа вгорі натисніть кнопку з лупою (Scan for new device). Виберіть Phohe Info, а потім в новій вкладці - Scan. Зліва побачите інформацію Phone version та Phone IMEI. • Перейдіть на вкладку Permanent Memory, встановіть галку To File і натисніть кнопку Read. Дочекайтеся закінчення процесу. Результат збережеться в файл з розширенням * .pm. • Запустіть NokiaUnlocker. Виберіть шлях до файлу * .pm і натисніть кнопку «Визначити». У нижній частині вікна ви побачите код блокування.