Як підсилити сигнал інтернету. Як зробити сигнал інтернету максимальним.

Інтернет пов'язаний практично з кожною сферою нашого життя. З його допомогою ми можемо спілкуватися, працювати і навіть розважатися. Незалежно від мети використання висока швидкість інтернету необхідна. Посилити сигнал модему без зміни тарифного плану неможливо, але існує можливість збільшення швидкості за рахунок розподілу пріоритетів використання трафіку.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте інтернет для веб-серфінгу і для вас критично важлива швидкість завантаження сторінок, слід перевірити ваш браузер на предмет можливості відключення завантаження непотрібних на даний момент елементів. Відключення завантаження таких елементів, як картинки, java і flash-додатки можуть істотно збільшити швидкість завантаження сторінок. Крім цього, зверніть увагу на сторонні процеси, які можуть використовувати інтернет в даний момент часу. Вимкніть менеджери завантажень, торенти, а також всі додатки, які можуть на даний момент використовувати канал підключення до мережі. Нерідко програми скачують поновлення, перебуваючи у фоновому режимі, що істотно уповільнює швидкість завантаження сторінок. Відкрийте трей і відключіть всі програми, які можуть завантажувати оновлення на даний момент.
2
Для збільшення швидкості завантаження при використанні менеджера завантажень слід мінімізувати активність в мережі, звівши до нуля кількість програм, які можуть використовувати канал доступу на даний момент. Надайте максимальний пріоритет поточним завантаженнях. У разі, якщо в черзі завантажень більше одного файлу, виставте максимальну кількість одночасних завантажень рівним одному. При завантаженні файлу майте на увазі, що чим менше ви користуєтеся браузером, тим швидше пройде закачка.
3
Якщо ви використовуєте торрент, виконайте всі рекомендації, викладені в кроці 2. Торрент повинен бути єдиним додатком, що використовує підключення до мережі в момент здійснення закачки. Встановіть максимальну кількість одночасних завантажень рівним одному, відключіть обмеження по швидкості для діючих завантажень. Виставте максимальний пріоритет для завантаження і мінімізуйте дозволену швидкість віддачі, встановивши її рівною одному кілобітах в секунду.