Як перевірити Nokia на справжність.

Стільникові телефони таких відомих марок як "Нокіа" нерідко стають об'єктом підробки. Існує ймовірність зіткнутися як з копіями, що повторюють дизайн і наповнення оригінальних телефонів, так і з підробкою, яка не володіє заявленими функціями, маючи при цьому безліч додаткових.
Інструкція
1
Перше, на що ви повинні звернути увагу - це зовнішній вигляд апарата. Не повинно бути ніяких сторонніх шрифтів крім англійської та російської. Всі деталі корпусу повинні бути щільно підігнані один до одного, забарвлення телефону повинна відповідати оригінальною. Уникайте телефонів, які в своєму описі анонсують функції, не заявлені офіційним виробником - такі, як тв тюнер, додаткова карта пам'яті, а також слоти для двох і більше сім-карт. Такі телефони в дев'яноста дев'яти відсотках зі ста є підробкою.
2
При включенні телефону ретельно обстежте екран. Картинка не повинна бути зернистою або мати відмінності від опису - для вивчення на предмет відповідності ви можете використовувати опис в мережі інтернет або на коробці від телефону. Меню повинно мати розташування, стандартне для даної моделі. Зверніть увагу на розділ "Ігри" - в ньому повинні знаходитися тільки додатки англійською мовою. Уникайте будь-якого натяку на китайську мову - будь то в мовах меню, в назвах ігор і додатків або ж в розкладці введення.
3
У випадку, якщо ви не довіряєте своїм пізнанням в області стільникових телефонів, ви можете скористатися простим способом для перевірки справжності вашого мобільного телефону. Для цього наберіть комбінацію * # 06 #, після чого ви зможете побачити IMEI - ідентифікаційний номер вашого телефону. Запишіть останні шість цифр - це серійний номер вашого телефону. Відкрийте задню панель телефону і зніміть акумулятор. На цій панелі повинна знаходитися наклейка, на якій розташований серійний номер вашого телефону (S/N). Порівняйте його з записаним. У разі збігу, ваш телефон є оригінальним, якщо ж ні команда, ні порівняння не дали позитивного результату, то ваш телефон не є оригінальним.