Як завантажити Windows через BIOS. Як виглядає биос при установці виндовс.

Програма BIOS виконує роль посередника між операційною системою та обладнанням комп'ютера. Саме з її допомогою необхідно налаштувати оптичний накопичувач, а не жорсткий диск, в якості першого завантажувального пристрою Windows. Проведення цієї операції не вимагає залучення комп'ютерного спецназу і не займе багато часу.
Інструкція
1
Виконайте перезавантаження комп'ютера.
2
Натисніть клавішу Delete або F2 (залежно від версії BIOS) кілька разів в перші секунди завантаження при появі англійського тексту на чорному тлі екрана монітора комп'ютера. Інформація про використовувану клавіші завжди знаходиться в нижній частині екрана і виглядає як Press Del to enter BIOS. Натискання клавіші має бути здійснене до початку завантаження операційної системи. В іншому випадку потрібно повторна перезавантаження комп'ютера.
3
Дочекайтесь появи вікна BIOS Setup і виберіть розділ Boot Device Priority. Використовуйте клавіші курсора для переміщення по меню і клавішу Enter для відкриття потрібного розділу.
4
Натисніть клавішу Enter для входу у вибраний розділ і вкажіть CD-Rom в поле 1st Boot Device за допомогою клавіш Page Up і Page Down.
5
Вкажіть Hard Disk в поле 2nd Boot Device і виберіть команду Exit & Save Changes для збереження вибраних змін.
6
Перейдіть в меню Exit і натисніть клавішу Y у вікні підтвердження завершення роботи з BIOS.
7
Вставте диск Windows в дисковод і натисніть клавішу Enter у вікні програми установки.
8
Натисніть клавішу F8 для підтвердження згоди з ліцензійною угодою.
9
Виберіть (або створіть) розділ диска для установки операційної системи в діалоговому вікні. Визначте кількість і розміри потрібних дисків, виходячи з параметрів комп'ютера і потреб користувачів.
10
Натисніть клавішу Enter і вкажіть потрібний розділ за допомогою клавіш курсору для установки Windows у вибраний розділ.
11
Підтвердіть свій вибір натисканням клавіші Enter і вкажіть формат NTFS в новому діалоговому вікні вибору формату форматування вибраного розділу.
12
Дочекайтеся закінчення процесу форматування і перезавантаження.
13
Проведіть настройку параметрів системи в звичному графічному інтерфейсі Windows, слідуючи підказкам системи.
Корисна порада
Конкретні імена розділів і окремих параметрів можуть змінюватися, залежно від використовуваної версії Windows, зберігаючи при цьому ключові значення (Boot, Hard Disk, Bios).