Як відключити код телефону.

У більшості телефонів існує такий запобіжний засіб, як захисний код . Блокування захисним код ом може поширюватися на повідомлення, телефонну книгу, особисті файли, або ж перешкоджати включенню телефону в принципі. Нерідкі випадки, коли захисний код забувається власником телефону. В цьому випадку необхідно слідувати декільком простим рекомендаціям.
Інструкція
1
Спробуйте звернутися в службу технічної підтримки виробника вашого стільникового телефону. За допомогою пошуковика знайдіть контакти, за якими ви можете звернутися, і запросіть код и обнулення прошивки або скидання заводських налаштувань. Для того, щоб верифікувати телефон, потрібно його IMEI номер. Ви можете дізнатися його, набравши * # 06 # або відкривши задню панель телефону і знявши батарею. Майте на увазі, що використання код а обнулення прошивки призведе до втрати всіх особистих даних, використовуйте його тільки в крайньому випадку.
2
Перепрошити телефон. Для цього вам знадобиться дата кабель, драйвера для комп'ютера, програмне забезпечення для синхронізації і перепрошивки, а також заводська прошивка телефону. Ви можете знайти безліч різних версій прошивок, але оптимальним варіантом є заводська, так як вона не містить додаткових елементів, які можуть вплинути на стабільність її роботи. Встановіть драйвера на комп'ютер, після чого підключіть телефон і переконайтеся що ПЗ для перерошівкі "бачить" його. Пам'ятайте про те, що при перепрошивке всі особисті дані будуть загублені. Запускайте процес тільки з повною зарядкою батареї. Ретельно дотримуйтесь інструкції.
3
Якщо блокування на телефоні стоїть, і захисний код вам відомий, але ви побоюєтеся його знайти, відключіть пристрій. Залежно від виробника і моделі телефону місцезнаходження цієї опції може варіюватися, але оптимальним буде пошук в таких пунктах меню телефону, як "Безпека" і "Налаштування". Знайдіть пункт меню, що відповідає за внутрішній код телефону, після чого відключіть код безпеки. Для підтвердження даної операції, від вас буде потрібно ввести існуючий код . Збережіть зроблені зміни, натиснувши на "ОК" або "Зберегти".