Як знайти роботу, яка мені підходить. Як знайти мені роботу.

Одним з найважливіших питань, що визначають успішність життєвого шляху людини, є вибір роботи. Вибір навмання рідко буває вдалим, в силу психологічних особливостей найприбутковіша робота може виявитися з часом ненависної. Для того, щоб знайти справу, яка вам підходить, дотримуйтесь декількох простих кроків.
Інструкція
1
У першу чергу, визначитеся з тим, що є у вас на руках. Це може бути будь-який незначний досвід роботи, спеціальну освіту або курси, пізнання, якими ви володієте, або вміння, які можуть знайти застосування. Складіть якомога більше довгий список. Увімкніть також всі навички, якими ви володієте, але не впевнені в їх матеріальному застосуванні.
2
Складіть список тих професій, які коли-небудь вам подобалися. Це може бути як свідомий вибір, заснований на високій зарплаті і рівні соціальних пільг, так і несвідомий, заснований на антуражі і емоціях, які ви відчували, коли вперше зіткнулися з цим видом роботи. Чим довше буде список, тим простіше вам буде знайти те, що підходить саме вам.
3
Зіставте ці два списки. Використовуйте шлях найменшого опору, виберіть з другого списку тільки ті професії, які знаходять відгук у першому. Розрахуйте які види інформації або навчання необхідні вам для отримання максимального рівня спеціалізації в обраній вами роботі. Пробуйте по черзі ті професії, які ви вибрали, критерієм для виключення буде ваше повне розчарування.
4
Майте на увазі, що на кожній роботі, незалежно від того, в чому вона полягає, ключову роль відіграє колектив і вміння начальства знаходити спільну мову з співробітниками. Не поспішайте викреслювати пункт зі списку лише тому, що не змогли знайти спільну мову з колегами - пробуйте іншого роботодавця. Викреслюйте професію тільки в тому випадку, якщо ви не в змозі психологічно і фізично справлятися з самою роботою, а не з колективом, в якому ви працюєте.
Корисна порада
Врахуйте, що незалежно від рівня важливості, робота повинна виконуватися якісно і повністю. Головним чинником, на який ви повинні звертати увагу, є рівень вашого виконання, а не рівень складності поставлених завдань.