Як перевірити, чи справжній телефон.

Ризик зіткнутися з підробленим стільниковим телефоном існує як при покупці апарату з рук, так і при покупці телефону в спеціалізованих магазинах. Відрізнити підроблений телефон від справжнього нескладно, достатньо провести ряд нескладних дій щоб виявити підробку.
Інструкція
1
В першу чергу, перевірте корпус телефону. Він повинен бути виконаний з матеріалів, заявлених в описі, якість же їх має бути вище середнього. Вони не повинні прогинатися при натисканні, неприпустимі скрипи і нещільно прилеглі деталі. Модель телефону повинна в точності виглядати як на коробці, пропорції повинні бути збережені в точності.
2
Зверніть увагу на внутрішню панель телефону, розташовану за батареї. На ній не повинно знаходитися зайвих слотів для сім-карт або флеш-карт, крім заявлених у технічному описі телефону. Телефон повинен мати наклейки, які свідчать про сертифікацію. Також, ви повинні чітко бачити серійний номер телефону і IMEI номер.
3
Уникайте телефонів з ТВ-тюнером. В абсолютній більшості тільки китайські виробники вбудовують дану функцію в апарати. Купуючи телефон "з телевізором", ви купуєте завідомо "сірий" телефон, не сертифікований і не має гарантії.
4
При включенні телефону, зверніть увагу на дисплей. Він повинен побут яскравим і чітким, з дозволом, заявленим в описі. Неприпустима зернистість екрана, а також "вигорілі" пікселі. Пункти меню повинно відповідати технічним характеристикам, тобто телефон повинен бути наділений тільки тими функціями, якими він наділений в інструкції.
5
Якщо у вас немає часу на настільки ретельне обстеження телефону, достатньо ввести коротку команду * # 06 #, після якої на екрані повинен висвітитися IMEI номер телефону. IMEI номер - це ідентифікаційний номер телефону. Цифри, висвітили на екрані, повинні відповідати знайденим на задній панелі телефону. У разі, якщо на задній панелі відсутній номер IMEI, шукайте серійний номер (S/N). Останні шість цифр номера IMEI, які з'явилися на екрані, повинні відповідати серійному номеру під задньою кришкою. У разі, якщо номери не збігаються або команда * # 06 # не діє, знайте що перед вами - "сірий" телефон.