Як прискорити швидкість завантаження.

Кожної, хто хоча б раз стикався з необхідністю використовувати інтернет, знає, що вирішальними факторами при підключенні до мережі є швидкість завантаження і стабільність з'єднання. Збільшити швидкість завантаження як інтернет-сторінок, так і файлів при використанні торрент-клієнтів або менеджерів завантаження можна, використовуючи декілька простих рекомендацій.
Інструкція
1
Для збільшення швидкості завантаження при використанні торрента відключіть всі діючі месенджери, а також всі додатки, які можуть так чи інакше використовувати інтернет в даний момент. Вимкніть всі програми, що діють у фоновому режимі. Відкрийте диспетчер задач і відключіть всі процеси, які мають у своїй назві слово "update" - це програми, які в даний момент викачують оновлення з мережі. Встановіть максимальну кількість одночасних завантажень рівним одній і відключіть обмеження по швидкості. Встановіть обмеження для віддачі рівним одному кілобітах в секунду.
2
Використовуючи менеджер завантаження, дотримуйтесь тим же рекомендаціям що і при використанні торрент-клієнта. Встановіть максимальний пріоритет для всіх завантажень, які діють в даний момент, кількість одночасних завантажень має дорівнювати одиниці. Не використовуйте браузер до завершення завантаження і не запускайте додатки, які можуть використовувати чинне підключення до мережі. Чим менше ви використовуєте сторонні додатки, які завантажили канал доступу до мережі, тим швидше буде завантажений потрібним вам файл.
3
Якщо ви хочете максимально збільшити швидкість завантаження інтернет-сторінок, ви можете або налаштувати свій браузер, або встановити Opera Mini. Налаштування браузера полягає у відключенні завантаження картинок, а також java і flash додатків. Використання браузера Opera Mini зменшує кількість трафіку, який ви використовуєте, стискаючи обсяг сторінки, що завантажується на ваш комп'ютер. Після відправлення запиту сторінка проходить через сервер opera.com, де вона стискається і після цього відправляється на ваш комп'ютер. Намагайтеся якомога менше використовувати підключення до інтернету для скачування інформації у фоновому режимі, по можливості вимкніть усі програми, скачують доповнення в цей момент часу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_2dGMRM0jDE