Як відновити пароль до пошти Яндекс. відновити пароль на пошті на Яндексі.

Часом дуже неприємно забути пароль від поштової скриньки. Особливо від того, на якому, крім листів, зберігається багато файлів, і обліковий запис якого дозволяє користуватися безліччю сервісів. Відновити пароль до пошти Яндекс можна кількома шляхами.
Інструкція
1
Якщо ви забули пароль до пошти Яндекса, зайдіть на сторінку відновлення пароля http://passport.yandex.ru/passport?mode=restore. На даній сторінці знаходиться єдине поле для введення, в яке вам необхідно буде ввести свою адресу електронної пошти, або логін, використовуваний для входу в неї. Після цього відкриється сторінка з вибором способу відновлення пароля.
2
Одним із способів відновлення пароля від поштової скриньки Яндекс є правильна відповідь на секретне питання, який задається при реєстрації електронної пошти. Це питання може бути стандартним, який пропонується на вибір із списку, наприклад "Дівоче прізвище матері", "Марка першого автомобіля" або "П'ять останніх цифр ІНН", або своїм власним, формулювання і відповідь на який також задається при реєстрації. Відновлення пароля активується у випадку, якщо ви напишете правильну відповідь на поставлене запитання. Щоб уникнути злому поштової скриньки вибирайте секретне питання таким чином, щоб відповідь на нього був відомий тільки вам.
3
Поштовий сервіс Яндекс дозволяє відновлювати пароль від облікового запису за допомогою мобільного телефону. Для цього при реєстрації поштової скриньки вкажіть свій номер, на який згодом прийде код підтвердження. Даний код необхідно буде ввести в спеціальну форму для підтвердження належності номера телефону власникові облікового запису електронної пошти. Якщо ви заздалегідь прив'язали номер мобільного телефону до аккаунту, то відновлення пароля також можна буде зробити за допомогою телефону. Для цього на сторінці відновлення доступу натисніть на вкладку "Мобільний телефон", введіть підтверджений номер телефону та натисніть кнопку "Відправити". Отриманий в смс код відновлення введіть в спеціальне поле, після чого ви зможете змінити пароль облікового запису електронної пошти Яндекс.
Зверніть увагу
Відновлення пароля. Ваш пароль від Яндекс.Пошти є одночасно паролем від усіх сервісів Яндекса. Щоб змінити пароль, зайдіть на Яндекс.Паспорт і перейдіть за посиланням «Змінити пароль». На сторінці, вкажіть свій поточний пароль і двічі - новий пароль для підтвердження правильності введення. Якщо ви забули свій пароль, перейдіть на сторінку відновлення пароля і вкажіть свій логін.