Як відновити вилучені з флешки файли. Як повернути файли видалені з флешки.

Важливі файли , віддалені самим же користувачем, на жаль, далеко не рідкість. Незважаючи на послужливі вікна з попередженнями про наслідки, таких випадків менше не стає, адже найчастіше видаляються файли , що не потрібні в даний момент. Але вони можуть знадобитися вже через добу, викликаючи головний біль і жалю про скоєне. Але не варто турбуватися завчасно - за певних умов файли , віддалені з USB носіїв, підлягають відновленню.
Вам знадобиться
  • Флешка з віддаленими файлами
  • Програми для відновлення файлів
Інструкція
1
Запам'ятайте - якщо ви сподіваєтеся повернути втрачені файли , ні в якому разі не робіть форматування, це може призвести до фатальних наслідків. Будь-які інші маніпуляції з флешкою так само небажані. Дотримання цих умов сильно підвищить ваші шанси на те, що файли вдасться відновити.
2
Наступний крок - вибір програми, яка відновить втрачені файли . Однією з кращих у своєму класі вважається Flash Recovery Toolbox. За допомогою цього ПЗ ви зможете відновити втрачені дані не тільки з флешки, але і з цифрових камер, дискет, жорсткого диска. Є тільки одна умова - файлова система носія повинна бути FAT або FAT32. З відносних незручностей можна відзначити і те, що програма платна, але якщо кількість втрачених файлів невелика, то це не біда: у безкоштовній версії Flash Recovery Toolbox ви можете відновити і зберегти 5 видалених файлів.
3
Якщо ж вам потрібно повернути більшу кількість даних, куди краще підійде інша програма - Disk Digger. Вона також не безкоштовна, але у неї немає ліміту на кількість збережених файлів, замість цього кожен раз перед завершенням відновлення буде спливати вікно з проханням зареєструвати цю програму. Однак у неї є один безперечний плюс - Disk Digger в стані відновлювати файли з носіїв, що мають самі різні файлові системи, включаючи такі, як exFat і NTFS.
4
У програм даного класу є і безкоштовний аналог, так що якщо ви віддаєте перевагу продукти такого типу, зупиніть свій вибір на Soft Perfect File Recovery. Крім того, що ця програма абсолютно безкоштовна, вона об'єднує і багато переваги платних аналогів, у тому числі такий як робота практично з усіма файловими системами, тому її можна сміливо використовувати не тільки для відновлення видалених файлів з флешки, але і з жорстких дисків, і з багатьох інших носіїв.
Зверніть увагу
Дані програми для відновлення файлів мають достатньо простий інтерфейс і не викликають проблем при використанні. Необхідно тільки вибрати диск для відновлення, дочекатися закінчення сканування і зберегти відновлені файли.