Як вибрати мультимедіа плеєр.

Щоб вибрати домашній мультимедіа плеєр , слід розглянути основні вимоги, яким необхідно відповідати даному апарату, а також виділити ряд питань, які необхідно вирішити для визначення того, яким чином ви збираєтеся використовувати плеєр .
Вам знадобиться
  • - Медіаплеєр;
  • - пульт ДУ.
Інструкція
1
Вивчіть зручність керування пристроєм перед його покупкою. Якщо є можливість, увімкніть пристрій, подивіться, чи зручно розташовані кнопки на ПДУ, під яким кутом здійснюється нормальна робота пульта з плеєр ом. Чим він більший, тим простіше медіапристроїв буде управляти. Можливо, краще буде зупинитися на пульті дистанційного управління, працюючому через перешкоди.
2
Оцініть, наскільки зручна навігація по меню медіа плеєр а. Ви будете сильно дратуватися, якщо для перемикання фільмом доведеться виконувати десятки непростих операцій. Перевірте якість екрану і гучність звуку.
3
Приділіть увагу робочої температурі мультимедіа програвача. Деякі сучасні пристрої не володіють активним охолодженням, тому доводиться стежити за тим, щоб не було перегріву. Ця ситуація посилюється встановлюваним всередину корпусу пристроєм жорсткого диска. Як правило, HDD гріються сильніше, ніж сам плеєр , а їх тепло припадає саме на плати плеєр а. Через перегрів пристрою може порушитися його продуктивність і працездатність. Для вирішення даної проблеми багато виробників сьогодні встановлюють додаткове активне охолодження: вентилятори в корпус плеєр а.
4
Виберіть підходящий ціновий сегмент. Найдорожчими є моделі, оснащені активним охолодженням. В такому разі не повинно виникнути проблем, пов'язаних з перегрівом плат медіа плеєр а, і це не дивно, адже тут встановлені самі просунуті системи відтворення мультимедіа файлів, які вимагають відповідного охолодження. Варто зауважити, що в цьому випадку гучність при роботі плеєр а підвищується. Дешевші системи мають скромний набір функцій, але зате менше гріються і шумлять. Вибирайте апарат виходячи з того, наскільки часто ви збираєтеся ним користуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xICm5c0SVck