Як вирішити проблему чорного екрану.

Незважаючи на активний розвиток всіляких операційних систем, їх навряд чи можна назвати універсальними. Навіть нова операційна система компанії Microsoft - Windows Seven володіє істотною вадою. Справа в тому, що в окремих випадках при установці операційної системи Windows Seven на порівняно старі комп'ютери, виникає неполадка, що отримала назву «чорний екран». На щастя, вирішується вона досить просто.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск Windows.
Інструкція
1
Запустіть процес установки операційної системи.
2
При включенні комп'ютера натисніть клавішу F8. На дисплеї монітора відобразиться вікно, що містить список пристроїв. Виберіть той DVD-привід, в якому знаходиться інсталяційний диск Windows Seven, і натисніть клавішу Enter.
3
У першому вікні програми установки виберіть мову меню. Зверніть увагу на наступний нюанс: зазначений мова буде поширюватися тільки на установче меню, а не на саму операційну систему.
4
В наступному вікні вкажіть версію Windows Seven, яку потрібно встановити. Не рекомендують вибирати 64-розрядну ОС, якщо ви не впевнені в підтримці даного режиму вашим комп'ютером або ноутбуком.
5
Налаштуйте параметри жорстких дисків і їх розділів. Якщо потрібно створити додатковий розділ для установки на нього операційної системи - виконайте цю операцію, натиснувши кнопку «Налаштування диска» і вибравши необхідні параметри. Виберіть локальний диск для установки ОС і натисніть кнопку «Далі».
6
Дочекайтеся першого перезавантаження комп'ютера. Найімовірніше, саме на цьому етапі і проявить себе помилка «чорний екран». Якщо на дисплеї монітора після перезавантаження нічого не відображається, то перезавантажте комп'ютер, натиснувши кнопку Reset.
7
Після появи меню, що містить параметри завантаження операційної системи, натисніть клавішу F8. Це необхідно для виведення додаткових пунктів даного меню. Виберіть варіант «Запустити з низьким дозволом 640х480». Натисніть клавішу Enter.
8
Установка операційної системи продовжиться в звичайному режимі. Природно, дозвіл екрана буде 640х480. Після завершення установки ОС, змініть це дозвіл, попередньо встановивши відповідні драйвери.