Як відкрити торговий дім.

Відкриття власного торгового будинку є одним з найбільш поширених способів почати свій бізнес. Ідея проста: купувати товари за оптовою ціною і продавати за вищою. Залишилося лише грамотно скласти концепцію майбутнього магазину.
Вам знадобиться
  • - Орендоване приміщення;
  • - постачальник продукції;
  • - особовий рахунок в банку;
  • - нотаріально завірені документи;
  • - касовий апарат.
Інструкція
1
Визначте місце розташування торгового будинку . Орендна плата візьме на себе найбільшу частину витрат. Торговий дім можна відкрити, знявши приміщення достатнього розміру на жвавій вулиці в діловому або спальному районі або ж у торговому центрі. Невдалим рішенням буде розміщувати його в промисловому районі, так як просування товарів буде утруднено, і ви будете постійно стикатися з різними труднощами.
2
Оберіть відповідне приміщення. Керуватися краще не орендною платою, а «вартістю» одного відвідувача. Торговий центр має більш високу орендну плату, але й людей там набагато більше. При відкритті торгового будинку окремо будьте готові до збільшення витрат на маркетинг.
3
Продумайте зовнішній вигляд торгового будинку : це перше, чому будуть приділяти увагу покупці. Потрібно зробити його привабливим, а експозицію вітрин відповідної того, що покупці зможуть знайти всередині. Також зовнішній вигляд зобов'язаний повторювати концепцію вашого торгового будинку . Покупці можуть залишитися невпечатленнимі занадто вигадливим інтер'єром магазину, який торгує дешевими товарами, або ж вони подумають, що тут все дуже дорого. І, навпаки, бутік з простакуватим інтер'єром гарантовано відлякає відвідувачів.
4
Зробіть правильне планування всередині, щоб приміщення мало в своєму розпорядженні вільним входом, переміщенням і виходом покупців. Для цього продумайте логічне розташування всіх проходів, площ, а так само допоміжних і службових зон.
5
Замовте рекламу, найважливіший компонент взаємодії з покупцями. Від розмаїття в рекламі залежить дуже багато. Вивчіть основні маркетингові ідеї по створенню підприємства роздрібної торгівлі.
6
Підготуйтеся до перевірки різними контролюючими органами. Для цього виконуйте всі вимоги, пропоновані різними законами і постановами уряду до подібних підприємствам.