Як зробити трикутний модуль орігамі.

Трикутні модулі орігамі використовуються для створення об'ємних фігурок. Їх з'єднують між собою без допомоги клею. Щоб зробити такий модуль, прочитайте уважно інструкцію.
Вам знадобиться
  • аркуші білого паперу формату А4, ножиці, лінійка.
Інструкція
1
Для роботи вам знадобиться папір. Краще всього використовувати білу офісний папір. Іноді складають такі фігурки з журнальних сторінок або фантиків. Погано підходить шкільна кольоровий папір, так як вона занадто тонка, пухка, ламається і рветься на згинах. Розміри заготовок для модулів залежать від розмірів самої фігури. Приблизно можете лист розміром А4 розрізати на шістнадцять частин-прямокутників. Щоб отримати рівні шматочки не обов'язково користуватися лінійкою і олівцем. Можливо отримати їх за допомогою згинання та розгинання листа. Беремо нашу заготовку і згинаємо навпіл по довжині аркуша, як показано на малюнку.
2
Далі відзначте середину заготовки шляхом згинання-розгинання. І зігніть краю заготовки вниз. Вийшов так званий трикутник з «ніжками».
3
Переверніть заготовку на іншу сторону. Щоб лінії згинів були рівні й чіткі, краще пропрасовуйте лінії згину - використовуйте свій ніготь, лінійку або інші підручні предмети.
4
Далі підніміть нижні краї заготовки вгору як показано на малюнку. Не забувайте проглаживать лінії згину.
5
Тепер загніть стирчать куточки за великий трикутник. Пропрасуйте лінії згину.
6
Тепер розігніть ці краї вниз назад і пригладьте маленькі трикутники. Знову підніміть отримані «ніжки» заготовки наверх. Модуль практично готовий.
7
Тепер зігніть заготовку навпіл піднятими «ніжками» всередину. У вас вийшов трикутний модуль орігамі . Як бачите, нічого складного в його виготовленні немає. Поєднуючи трикутні модулі різними способами, майстри орігамі отримують найрізноманітніші вироби (про вироби з трикутних модулів ви можете подивитися в інтернеті). Тепер можете наробити їх величезна кількість і спробувати себе в проектуванні так
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6SMllbiynR4
Зверніть увагу
будьте обережні з краями папери, про які ви можете порізатися