Як знайти справу всього свого життя.

В життя настає момент, коли потрібно визначитися, якою справою ви бажаєте займатися в майбутньому. Одна справа, коли людина рішуче знає, чого він хоче і безперервно рухається до своєї мети. Але ж часто буває так, що людина не може точно сказати, де б він максимально зміг розкрити свій потенціал і вибір покликання майбутнього стає для нього проблемою.
Вам знадобиться
  • - каталог професій в друкованих та відео виданнях.
Інструкція
1
Почніть з визначення ваших бажань. Просто помрійте про те: що вам було б цікаво, що могло б зробити по-справжньому щасливим, ким би бачили себе надалі, які цілі ви перед собою ставите і до чого прагнете.
2
Оцініть ваші резерви і можливості для вибору подальшого покликання. На цьому етапі бажано акцентувати увагу на всіх ваших здібностях, і позначити для себе, в якій області вони могли б бути застосовані найбільш оптимально. Також рекомендується оцінити свій професійний потенціал і подумати про те, які навички та вміння у вас вже розвинені більш за інших. Для отримання достовірної оцінки ваших можливостей рекомендується пройти кілька спеціальних психологічних тестів, які допоможуть описати область ваших інтересів і визначити до якої сфери діяльності вони найбільш підходять. Для реальної оцінки ваших резервів важливо врахувати і всі ваші слабкі сторони: комплекси та можливі недоліки.
3
Зіставте ваші бажання з вашими здібностями. На цьому етапі необхідно спробувати пошукати компроміс між вашими вподобаннями і реальними можливостями. Важливо зупиняти свою увагу не тільки на стандартних і популярних професіях, а оцінити всі існуючі варіанти. Адже у світі існують не тільки лікарі, вчителі, журналісти й економісти, а є і ще ряд привабливих професій, наприклад, гід, геолог, географ, археолог, копірайтер, менеджер у сфері реклами та інші.
4
Дізнайтеся більше детальну інформацію про ваш надалі покликанні. Для цього бажано використовувати різноманітні джерела інформації: газети, журнали, радіо, телебачення та глобальну мережу. Відшукайте докладний опис обраної спеціалізації в каталозі професій.
5
Пройдіть виробничу практику професії. Саме в результаті реального «опробування» обраної вами професії, ви зможете достовірно і усвідомлено оцінити її, а також зрозуміти чи є вона покликанням у вашій життя .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lZNewB4hPFg