Як захистити зовнішній жорсткий диск.

На зовнішньому жорсткому диску у користувачів зберігаються дані, які носять особистий характер і не підлягають доступу сторонніх людей. Відповідно, виникає потреба захистити зовнішній жорсткий диск. Найоптимальніший варіант - встановити пароль на носій за допомогою програми шифрування Cryptainer.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - жорсткий диск зовнішній;
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - програма Cryptainer.
Інструкція
1
Запустіть браузер і зайдіть на сторінку пошуку. Можете її завантажити з офіційного сайту виробника даного програмного забезпечення www.cypherix.com. Встановіть програму на локальний диск комп'ютера, а саме в системний каталог.
2
Відкрийте програму. Автоматично з'явиться вікно введення основних параметрів. Вкажіть місце на вінчестері для спеціального зашифрованого контейнера, що виділяється обсяг пам'яті і задайте пароль до контейнера. Не варто задавати легкий пароль, так як це знижує ефективність використання програми. Намагайтеся вибирати комбінацію цифр і букв, які нічого не означають, тобто, не пов'язані ні з якими словами і датами.
3
Ознайомтеся з довідкою по роботі з програмою захисту - вона виводиться у вигляді повідомлень на екран програми. Там описується принцип роботи і даються поради по налаштуванню правильної захисту даних. Натисніть кнопку Load і виберіть дані, які потрібно захистити. Програма запитає про їх місцезнаходження, а також попросить задати пароль і вибрати метод шифрування. В результаті роботи програми з'явиться зашифрований контейнер.
4
Якщо вам знадобиться відкрити контейнер на комп'ютері, який не має програми Cryptainer, вам допоможе утиліта DecypherIT. Однак пароль на доступ до даних вам доведеться вводити в будь-якому випадку, що і є захистом даних від сторонніх. В цілому можна сказати, що захистити будь-який зовнішній жорсткий диск не складно, як і всю інформацію, проте антивірусне програмне забезпечення також має бути встановлено на комп'ютері.