Як дати оголошення в біжучий рядок.

Один з найшвидших і надійних способів розміщення інформації - рухомий рядок. Дивляться телевізор і виходять в інтернет мільйони людей, і вже кого-небудь точно зацікавить ваше оголошення. Як використовувати таку прекрасну можливість?
Інструкція
1
Оберіть сайт або телеканал, на якому ви плануєте розмістити оголошення. Таку можливість вам може надати сайт вашого міста чи портали регіональних періодичних видань. Вони є практично в кожній області. Послугу рухомого рядка також надають і центральні телеканали, такі як СТС, ДТВ та інші, і регіональні телекомпанії. Дізнайтеся, які місцеві телевізійні канали є у вашому регіоні.
2
Складіть текст оголошення . До публікації приймається рекламна інформація від фізичних та юридичних осіб, а також оголошення приватного характеру: продаж, покупка, втрата, знахідка, обмін, послуги, інформація про вакансії, соціальні відомості.
3
Зайдіть на яке вас сайт і відкрийте потрібний розділ.
4
Оберіть рубрику і підрубрику, які підходять для вашого оголошення . Пам'ятайте, що від правильного розміщення залежить результативність ваших дій. Якщо ви по неуважності помістіть оголошення про продаж в розділ покупки, інформація просто не дійде до потенційного покупця, так як її будуть читати ті, хто теж хотів би щось продати.
5
Заповніть форму з необхідною інформацією: текст оголошення , ціна, контактний телефон, інші способи зв'язку. Ви можете вказати електронну адресу або номер ICQ.
6
Далі вам, швидше за все, буде потрібно відправити смс-повідомлення з особистим кодом. Оголошення приватного характеру, не пов'язані з отриманням доходу зазвичай публікуються безкоштовно, а от за інформацію про товари і послуги доведеться заплатити.
7
Чекайте публікації вашого оголошення . Зазвичай це відбувається протягом перших двох годин з моменту подачі. Розміщена інформація буде дійсна від 5 днів до 1 місяця.
Щоб подати те або інше оголошення на одному з інтернет-порталів, потрібно гарненько вивчити правила його роботи. На багатьох ресурсах необхідна реєстрація, після її проходження можна безкоштовно подати оголошення, швидко і просто. На кожній дошці оголошень є іконка з відповідним написом, потрібно клікнути по ній і далі послідовно заповнювати всі строчки.

Без реєстрації теж можна подавати оголошення на дошки в мережі. Звичайно потрібно клацнути по іконці "подати нове оголошення" і заповнювати його форму. А потім натиснути кнопку "розмістити". Проте в таких оголошеннях є свої мінуси, оскільки вони не відразу потрапляють на дошки, а спочатку йдуть на перевірку модераторам або розміщуються тільки після тих оголошень, які подали зареєстровані пользователі.Регістрація знадобиться, якщо ви бажаєте подати оголошення в статусі VIP. Це автоматизована система, яка вимагає оплати ваших оголошень за те, щоб вони, наприклад цілий місяць, виводилися в першій десятці або на першому месте.На деяких сайтах існує система акаунтів. Створивши свій аккаунт, ви зможете поповнювати рахунок і платити за оголошення і послуги сайту. Оплачувати можна за допомогою електронних грошей, за допомогою смс і т.п.Чтоби розмістити оголошення про нерухомість, краще скористатися вузькоспеціалізованими сайтами. Добре, якщо до оголошення додаються відповідні фотографії об'єкта, це значно підвищує його рейтинг. Також грамотно складене оголошення може залучити більше клієнтів. Воно повинно носити рекламний характер і в ньому повинні бути видно акценти на позитивні риси об'єкта. Після того як оголошення спрацює, його потрібно удаліть.Отдельная історія з оголошеннями на продаж автомобілів. Тут теж краще скористатися спеціалізованими сайтами. Їх багато в мережі інтернет. Попередньо перед подачею оголошення випишіть на листок всі складові вашого автомобіля: колір, рік випуску, наявність тих чи інших модифікацій, об'єм двигуна, матеріал салону, все аж до оснащення салону. На дошках оголошень з продажу авто завжди дуже багато конкретики, яка допомагає вибирати машину. Подача оголошень на одну дошку може зайняти до півгодини, поки поставите всі галочки і завантажте всі фотографії вашого авто.Інтернет - велика річ для подачі безкоштовних оголошень, головне, правильно їх розміщувати.