Як зробити спінінг.

Будь-якому рибалці рано чи пізно захочеться рибалити на спінінг . Новачкові не варто відразу йти в магазин т.к. хороша снасть варто серйозних грошей, краще спробувати зробити спінінг самому.
Інструкція
1
Купіть в спеціалізованому рибальському магазині котушку, найкраще з нержавійки, а також бланк або вудилище, так як спінінг буде якіснішим і вам прослужить набагато довше, якщо ці деталі будуть новими. При покупці вам слід виходити з таких розрахунків: спінінг у, довжина якого приблизно 2,75 м, повинен відповідати бланк в 4 м.
2
Знайдіть у себе вдома кілька старих пробок від пляшок з-під шампанського. Вони вам знадобляться для того, щоб змайструвати ручку для спінінг а. Зріжте з них всі виступи і просвердлите по центру отвір. Потім намажте клеєм ту частину вудилища, яка виступає в якості ручки, і надіньте зверху на неї пробки. Якщо це потрібно, то подрежьте їх таким чином, щоб не було ніяких зазорів. Залиште ручку на деякий час, дозволяючи їй висохнути.
3
Обмацайте кожну частину вудилища на предмет наявності там шва. При цьому ваша увага має бути прикута переважно до потовщення торця, в певному місці якого ви помітите деяке ущільнення. Власне це і є той шов, який ви шукаєте. Прикріпіть прямо навпроти шва катушкотримач, використовуючи для цього капронові нитки на клею. Якщо ви бажаєте уберегти порожнину від вологи, вставте в комель пробку.
4
Позначте місце для чока, яке служитиме вам вихідною точкою, коли ви почнете прикріплювати інші кільця. Вам також слід обов'язково звернути увагу на те, що кожне наступне пропускне кільце необхідно розташовувати з деяким зміщенням, а не на однаковій відстані. Причому в міру вашого наближення до чоку, зміщення має збільшуватися. Прикріпіть пропускні кільця навпроти шва вудилища. При цьому не слід затягувати їх нитками занадто сильно, тому що від великої кількості витків верх коліна може навіть зламатися.
Ловля риби спінінгом - один із способів динамічною риболовлі. Найчастіше спінінг використовується при затриманні хижої риби, тому ця снасть повинна бути добре оснащена, щоб не втратити великий рибний трофей.
Вам знадобиться
  • - спінінг;
  • - котушка;
  • - волосінь або шнур;
  • - грузила;
  • - приманки.
Інструкція
1
Перед тим, як оснащувати спінінг, потрібно визначитися, на яку рибу ви поїдете "тихо полювати". Адже від виду риби залежить вибір як самого спінінга, так і оснастки для риболовля. Так, наприклад, для упіймання глибоководного судака або великий щуки потрібен міцний товстий спінінг з шнуром і великий котушкою з хорошим фрикціоном. Для лову окуня або головня знадобиться невеликий чутливий спінінг класу "ультралайт", щоб відчути клювання невеликих хижаків. В цьому лові котушку можна встановлювати не особливо потужну, так як робота фрикциона в окуневої риболовлі не потрібна. Виходячи з цього, краще мати в своєму арсеналі кілька різних за характеристиками спінінгів і оснащувати їх під конкретне місце і рибу.
2
Отже, після того, як ви вирішили куди і за який рибою ви поїдете, приступайте до оснастке.Для початку потрібно зібрати котушку, якщо вона не зібрана. Підтягніть всі з'єднання і прив'яжіть обрану вами волосінь або шнур звичайним вузлом. Потім на котушку намотайте волосінь. Зверніть увагу, щоб волосіні була достатня кількість для того, щоб зробити дальній кидок, але разом з тим стежте, щоб намотування волосіні не виходила за котушку. Інакше можливе утворення "бороди".
3
Після цього слід зібрати спінінг (якщо він розбірний) таким чином, щоб колечка спінінга розташовувалися по одній прямій. Потім потрібно закріпити на ньому котушку.
4
Після того, як котушка міцно і стійко закріплена, потрібно продернуть волосінь або шнур крізь колечка. Потім оснастка залежить від того, який приманкою ви будете рибалити. Якщо це легкий твістер - то потрібно буде закріпити грузило. Якщо ж ви будете використовувати вже важкі приманки, наприклад кастмастер, то додаткової огрузки не буде потрібно.
5
Якщо ви плануєте ловити щуку або судака, то приманку потрібно причіплювати на міцний поводок, краще металевий (титановий), щоб риба не перекусила лісочку при виведенні. Потім поводок слід прив'язати до основної жилки, і спінінг готовий до використання.
Корисна порада
Візьміть з собою на риболовлю кілька приманок на випадок обриву або зацепа.