Як регулювати зчеплення на ВАЗ. Як змастити трос зчеплення на ваз 2109.

Від технічного стану зчеплення, а також від справності його приводу залежить паливна економічність автомобіля ВАЗ . Незважаючи на те, що зчеплення автомобіля ВАЗ не вимагає спеціального технічного обслуговування, необхідність у регулюванні ходу педалі зчеплення все-таки іноді виникає. Внаслідок зносу накладок веденого диска педаль зчеплення піднімається, і її повний хід збільшується.
Вам знадобиться
  • - лінійка;
  • - ключі на 8, 13 і 19;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Візьміть лінійку і поставте її поряд з майданчиком педалі зчеплення перпендикулярно підлозі автомобіля ВАЗ . Виміряйте відстань від підлоги до накладки майданчики педалі зчеплення. Якщо відстань перевищує 160 мм - необхідно відрегулювати хід педалі.
2
Ослабьте затягування контргайки, що знаходиться в лівій частині підкапотного відсіку, за допомогою якої нижній наконечник оболонки троса кріпиться до кронштейну. Для цього слід використовувати два гучних ключа на 19.
3
Вийміть трос з гнізда кронштейна. Виведіть наконечник троса з вилки виключення зчеплення.
4
Зніміть оббивку моторного відсіку ВАЗ , накладки і облицювання вітрового вікна. Від'єднайте верхній наконечник троса від педалі зчеплення через отвір в щитку передка.
5
Відкрутіть гвинти тримачів захисного чохла педалі зчеплення за допомогою хрестової викрутки і зніміть чохол.
6
Підчепите стопорну скобу пальця педалі зчеплення за допомогою викрутки і акуратно зніміть її.
7
Зніміть верхній наконечник троса з пальця педалі зчеплення.
8
Відверніть болт кріплення наполегливої пластини верхнього наконечника троса за допомогою ключа на 8. Зніміть наполегливу пластину з тросом.
9
Виведіть трос зчеплення в салон через отвір в щиті передка кузова. Перед установкою троса зчеплення необхідно змастити його спеціальним мастилом. Установка троса відбувається в зворотній послідовності.
10
Встановіть необхідний хід педалі зчеплення за допомогою обертання регулювальної гайки. Для цього скористайтеся двома ключами на 13. Слід пам'ятати, що хід педалі зчеплення до упору в підлогу повинен становити 120-130 мм. При відкручування гайки з наконечника повний хід педалі зменшується, а при закручуванні - збільшується.
11
Перевірте величину ходу педалі зчеплення. Для цього необхідно як мінімум три рази видавити педаль зчеплення до упору і після цього провести необхідні заміри. При необхідності скоректуйте повний хід педалі. Затягніть контргайку.
12
Зруште обмежувальну гумову втулку до упора в вилку.
При експлуатації будь-якого автомобіля через певну кількість пройдених кілометрів необхідно з метою профілактики перевірити зчеплення і відрегулювати тросовий привід. У залежності від марки автомобіля і його модифікації зчеплення може бути механічним і гідравлічним. У багатьох випадках перевірка і регулювання троса зчеплення супроводжується заміною рідини в системі і прокачуванням зчеплення.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до регулювання троса, долийте в бачок зчеплення нову рідину. Потім ослабте клапан прокачування робочого циліндра. На клапан надіньте чистий прозорий шланг, а інший кінець опустите в банку, заповнену рідиною (шланг при цьому повинен перебувати в рідині). Натисніть на педаль зчеплення і дайте рідини витекти. Слідкуйте за тим, щоб при виконанні цієї операції в гідравлічну систему не потрапив повітря.
2
При натиснутій педалі затягніть клапан прокачування. Попросіть помічника звільнити педаль, після чого відверніть клапан прокачування. Процес повторюйте до тих пір, поки з клапана не піде чиста рідина, без повітряних бульбашок. Тепер можете затягнути клапан остаточно, зніміть шланг і банку. Долийте в гідравлічну систему рідину до необхідного рівня.
3
Тепер приступайте до безпосередньої регулюванні троса. Робити це слід при збільшенні вільного ходу вилки, за допомогою якої вимикається зчеплення. Величина цього ходу повинна бути в межах 1-3 мм. Перед перевіркою величини вільного ходу відведіть вилку в заднє положення. Зверніть увагу, що на різних автомобілях можуть застосовуватися різні типи вичавного підшипника зчеплення (фіксований та з постійним обертанням).
4
Для налаштування вільного ходу переміщайте відповідну регулювальну гайку уздовж різьбової частини на тому кінці троса, який знаходиться зовні. Якщо виникла необхідність зняти трос, звільніть регулювальну гайку, зніміть пружину, а трос від'єднайте від вилки виключення зчеплення.
5
Тепер зніміть панель, що закриває доступ до педалей. Від'єднайте тримач троса від педалі і витягніть його з боку двигуна. Встановіть новий трос, діючи в зворотному порядку, і зробіть його регулювання, переміщаючи гайку по різьбі до потрібного рівня.