Як вибрати гітарний процесор.

Гітарний процесор - це компактний пристрій, який формує з чистого сигналу електрогітари закінчене звучання за рахунок використання різних варіантів спотворень (овердрайв, фузз, дисторшен і ін.) І подальшої обробки різноманітними ефектами. Тим самим процесор може замінити не тільки гітарний підсилювач з кабінетом, а й цілий ланцюг гітарних педалей.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - грошові кошти для покупки.
Інструкція
1
Спочатку треба визначитися з тим, що ж ви хочете отримати від гітарного процесор а. Так як підбирати його треба з урахуванням предпочитаемого стилю гри та рівня складності вашої улюбленої музики. Критично оцініть свій рівень техніки і вміння грати на гітарі.
2
Якщо ви початківець музикант, то дуже складний апарат купувати ще рано. Можна вибрати бюджетну модель процесор а з педаллю експресії, метрономом і тюнером (тюнер буде дуже корисний для швидкого налаштування інструменту), а також базовим набором просторових ефектів, з можливістю їх комбінування. Такі процесор и, як правило, прості в управлінні і містять готові набори налаштувань найбільш підходящих під той чи інший музичний стиль.
3
Якщо ж ви досвідчений гітарист, то вибирайте більш складний пристрій, наприклад, з можливістю оперативного управління (що найчастіше потрібно на «живих» виступах), програмування і обширним банком ефектів.
4
Далі визначитеся з бюджетом. Чи не дотримуйтеся думки, що висока ціна - це показник кращої якості процесор а гітарних ефектів. Це зовсім необов'язково, хоча частка правди в цьому є. Але, як правило, дорогі моделі забезпечені великою кількістю додаткових опцій, які вам будуть зовсім не потрібні. У кожної фірми-виробника є варіанти в різних цінових категоріях, але при цьому здатних задовольнити ваші вимоги.
5
Попередньо, перед покупкою, вивчіть опису та характеристики різних моделей гітарних процесор ів. Поцікавтеся думкою про ці пристрої у знайомих гітаристів або ж пошукайте в інтернеті і проаналізуйте відгуки, поради та рекомендації більш досвідчених користувачів. Отримана інформація допоможе визначитися з вибором.
6
При придбанні поцікавтеся у продавця, хто є виробником механізму, де збиралося пристрій і т.д. Обов'язково попросіть прослухати гітарний процесор , причому підключивши до нього свій власний інструмент. Якщо це неможливо (наприклад, при покупці його в інтернет-магазині), то дізнайтеся умови повернення або обміну товару і тільки потім оплачуйте рахунок.
Корисна порада
Визначтеся, де будете використовувати гітарний процесор: вдома, в студії або возити на концерти та репетиції. Від цього залежить розмір і вага пристрою.