Як зняти обшивку дверей на Chevrolet lanos. chevrolet lanos замінити оббивку.

Обшивку двері на автомобілі доводиться знімати досить часто: для установки динаміків в двері, для ремонту або заміни склопідйомників і з багатьох інших причин. Розглянемо, як виконати дану операцію на Chevrolet Lanos.
Інструкція
1
Для успішного проведення робіт вам будуть потрібні викрутки з хрестоподібним і плоским лезом. Скинути провід з негативної клеми акумуляторної батареї. Після цього відкрийте двері і відкрутите болт, який кріпить облицювання підлокітника. Спробуйте переставити облицювання назад, щоб спокійно можна було вивести з зачеплення фіксатор, який закріплений у підлокітника.
2
Акуратно вийміть облицювання з свого місця і відключіть роз'єми проводів від блоку управління електричними склопідйомниками. Ці роз'єми знаходяться в облицюванні. Після цього зніміть декоративну накладку дзеркала заднього виду, для цього вам доведеться подолати опір встановлених там фіксаторів.
3
Для подальшої роботи обмотайте викрутку ізоляційною стрічкою, щоб не подряпати деталі оббивки салону. Подденьте викруткою облицювання внутрішньої ручки замка і виверніть гвинти кріплення оббивки, які розташовані біля нижньої кромки двері. Після цього потягніть оббивку двері на себе і зніміть її.
4
Для того щоб зняти оббивку задньої двері, виверніть болт, який розташований в гнізді підлокітника двері. Після цього відіжміть ручку стеклопод'емника до панелі і вийміть фіксатор за допомогою викрутки. Зніміть ручку і її розетку, відклавши ці деталі в сторону, щоб не втратити їх. Потім виверніть гвинти, які знаходяться внизу двері. Від'єднайте з кута задньої двері облицювання, яка кріпиться на двох тримачах. Акуратно підчепити викруткою оббивку в тих місцях, в яких розташовані пластмасові фіксатори.
5
Долаючи опір, який створюють пістони, обережно зніміть оббивку з панелі. Установку оббивки проводите в зворотній послідовності, уважно стежачи за тим, щоб усі фіксатори міцно встали на свої місця. Не забудьте перевірити працездатність склопідйомників.