Як завести електронний ящик.

В інтернеті все починається з електронної пошти. Без електронної поштової ящика неможливо зареєструватися на жодному сайті, неможливо отримати або передати інформацію. Від роботи вашого поштового сервера залежить і ваш успіх в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - активне інтернет-з'єднання.
Інструкція
1
Перед тим як завести електронний ящик, подумайте на якому сервері це зробити. Існує безліч варіантів поштових серверів, таких як yandex.ru, mail.ru, rambler. ru і т.д. Великі інтернет-провайдери (наприклад "Спарк") теж мають свої поштові сервери. Просунуті інтернет-користувачі часто реєструють поштові скриньки відразу в декількох серверах. Це дуже зручно, адже якщо один ящик з якої-небудь причини блокується, можна скористатися запасним. Якщо ви тільки збираєтеся завести електронний ящик, то скористайтеся надійною і перевіреною системою міжнародного класу "Gmail".
2
Наберіть в рядку браузера http://www.google.ru/Вгорі на середині сторінки клікніть на іконку "Gmail". На сторінці, виберіть команду "створити обліковий запис".
3
У знову вікні, заповніть кожну графу по черзі. Для заповнення полів "ім'я", "прізвище" і "ім'я для входу" використовуйте латиницю. Коли ви заповните ці три поля, клікніть "перевірити доступність". Якщо, як в даному випадку, обраний вами логін вже зайнятий, ви можете вибрати один із запропонованих системою, або додати до вже наявного додаткові букви або цифри. Наприклад, до вже існуючого "IPetrov" додаємо другий v і дату народження "1990". Одержаний логін "IPetrovv1990" вільний.
4
Тепер придумайте пароль до свого майбутнього скриньки. При виборі комбінації цифр не беріть легкі поєднання на кшталт "777", такий ящик буде легко зламати. Але не вибирайте і занадто складних варіацій. Пам'ятайте, що на відміну від комп'ютера, ви можете забути пароль! Запишіть його в безпечному місці. Краще, якщо ваш пароль - це не спонтанне поєднання букв і цифр, а щось, що представляє цінність для вашої пам'яті (наприклад, номер вашої першої машини, дата народження та ініціали вашої дитини).
5
Розібравшись з паролем, поставте галочку напроти пункту "Включити службу" Історія веб-пошуку ". Ця функція ненав'язливо допоможе вам знайти те, що ви так довго шукали. Вона працює постійно, підшукуючи для вас інформацію, якою ви цікавилися раніше .
6
Далі виберіть секретне питання і напишіть на нього відповідь, використовуючи російську розкладку. Це допоможе вам увійти в систему, якщо ви все таки забудете пароль. Якщо у вас вже є електронний ящик, введіть його у відповідному полі. Це так само допоможе вам встановити контроль над аккаунтом в разі втрати пароля.А тепер уважно введіть комбінацію букв, щоб система переконалася, що ви не робот.Ознакомьтесь з користувальницькою угодою і підтвердіть свою згоду, натиснувши на іконку внизу сторінки.